27
серп.

Завершена первинна військово-професійна підготовка курсантів 1 курсу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Завершена первинна військово-професійна підготовка курсантів Завершилась первинна військово-професійна підготовка курсантів-першокурсників, яка проводилась в два етапи, основна її частина - на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) у смт. Чорноморське, заключна – у пункті постійної дислокації.

За цей час першокурсники отримали початкові теоретичні знання та практичні навички з предметів бойової підготовки.

Викладачі академії, командири навчальних курсів ознайомили курсантів з навчально- матеріальною базою, озброєнням та військовою технікою, на якій з ними на протязі подальшого навчання будуть проводитись заняття.

Отриманні на заняттях теоретичні знання курсанти закріплювали на практиці, а саме: подолання смуги перешкод, виконання вправи початкових стрільб, виконання нормативів з інженерної підготовки та РХБЗ. Першокурсники продемонстрували фізичну витривалість, психологічну стійкість та готовність до дій в екстремальних умовах приближених до бойових.

Підводячи висновки та аналізуючи результати табірного збору з первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників, начальник зборів полковник Олег Сухін зазначив, що навчальна програма виконана у повному обсязі, за якою курсанти отримали позитивні оцінки. Полковник Олег Сухін виразив вдячність офіцерам, працівникам ЗСУ та Центру забезпечення навчального процесу за якісну підготовку навчально-матеріальної бази для проведення первинної військово-професійної підготовки.

Рейтинг
30 голосів