20
серп.

Курсанти вдосконалюють свої професійні навички та фізичні якості з військово-прикладних видів спорту

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14633
  • Друк

Курсанти продовжують вдосконалювати свої професійні навичкиВ рамках навчальної програми курсанти Військової академії (м. Одеса) виконали складні навчально-тренувальні завдання з військово-прикладних видів спорту на Чорноморському узбережжі.

Під час тренувань з прикладного плавання та рукопашного бою майбутні офіцери відпрацювали навчальні завдання індивідуально та у складі підрозділу, подолали 100 метрову дистацію на воді в польовій формі одягу з АК, пірнали в довжину, надавали першу медичну допомогу (затонулому) бойовому товаришу. Від всіх учасників вимагалася максимальна затримка дихання під час плавання під водою, а також бійцівські якості під час ведення рукопашного бою.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки академії полковника Ігоря Овчарука впровадження до навчального процесу військово-прикладних видів спорту обов’язково сприятиме професійній підготовці майбутніх командирів, виконанню ними бойових задач. Головною метою при цьому залишається найширше залучення курсантів до занять фізкультурою та спортом, зміцнення здоров’я, які цементують згуртованість військових колективів, тренують у особового складу волю й цілеспрямованість, формують психологічні якості, що безумовно, сприяє підвищенню рівня бойової готовності кожного військовослужбовця й кожного підрозділу.

− Сьогодні вкрай необхідно в повній мірі володіти новими методиками фізичного виховання, які спрямовані на суворий диференційний розподіл навантажень й отримання максимально ефективного результату, а також вміння виконувати поставлені завдання, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
17 голосів
Теги: заняття