12
трав.

Від героїв минулих часів…

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15106
  • Друк

9 травняЗ нагоди святкування 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк разом із командувачем Південним оперативним командуванням генерал-майором Анатолієм Сиротенком, ветеранами Великої Вітчизняної війни, народними депутатами України, керівниками місцевої та обласної влади поклали квіти до могили Невідомого солдата на Алеї Слави в парку Т.Г.Шевченка.

Потім всі присутні спостерігали, як проходило покладання вінків в акваторії Одеської затоки з кораблів і катерів Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України і загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. На згадку про загиблих прогриміли залпи із стрілецької зброї і сигнали гудків суден, що знаходились в акваторії Одеського морського торгівельного порту.

Цього ж дня на будинку, який розташований за адресою: Французький бульвар, 29, була відкрита меморіальна дошка двічі Герою Радянського Союзу командувачу 5-ї Червонопрапорної повітряної армії генерал-лейтенанту авіації Володимиру Аврамовичу Алексенку. На церемонії відкриття були присутні донька, онука і правнук прославленого відважного льотчика, а також представники Військової академії. Це вже тринадцята дошка, яку відкриває представник благодійного фонду ім. О.С. Стурдзи, меценат Володимир Новіков, разом із головою Національної спілки журналістів Юрієм Работіним. Представники ветеранської організації 5-ї Повітряної армії висловили слова великої вдячності всім тим, хто приймав участь у вшануванні свого колеги. На знак поваги і підтримки доброї справи Володимир Новіков був нагороджений ювілейним знаком.

Леонід Єршов

Рейтинг
53 голосів