10
квіт.

Збори членів профспілки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15971
  • Друк

 У Військової академії (м. Одеса) в приміщенні бібліотеки пройшли збори членів профспілки структурного підрозділу управління вишу.

Голова профспілкового бюро управління працівник Збройних Сил України Олена Ніколенко відкрила форум на якому, після вибрання президії в кількості 5 чоловік, було вибрано головуючого Інну Солошенко.

На порядок денний представники профспілкової організації висунули питання про виконання Колективного договору за 2013 рік в структурному підрозділі управління академії та організаційні питання.

 По-першому питанню з доповіддю виступила Олена Ніколенко. У своїй промові вона акцентувала увагу присутніх щодо постійного контролю профбюро і профгруп, яких в управлінні нараховується шість, за виконанням колективного договору. Як повідомив доповідач, пріоритетними для профбюро, профгруп були питання захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, гарантованої заробітної плати, створення безпечних та здорових умов праці, охорони здоров`я. Із її доповіді представники профспілкової організації зробили висновки, що профбюро, профгрупи, які очолюють голови профгруп: Олексій Шелухін, Наталія Мазуренко, Леонід Єршов, Валентина Білоус, Світлана Бевз, Катерина Гільова проводять різнобічні заходи щодо посилення ефективності своєї роботи, захисту трудових і соціально-економічних прав і гарантій працівників Збройних Сил України, а також здійснюють дієвий контроль за виконанням вимог законодавства України про працю, зобов`язань за колективним договором. Далі Олена Ніколенко відмітила, що затримок та заборгованості по сплаті грошей не було, а колективний договір за звітний період виконувався майже на сто відсотків.

 У своєму виступі голова профкому Військової академії Рувім Халтурін відмітив: «Пріоритетними завданнями профспілкової організації була постійна взаємодія з командуванням Військової академії, побудована на принципах соціального партнерства та дотримання чинного законодавства України з питань сплати праці, зайнятості, побуту, культури, навчання, оздоровлення, вирішення трудових спорів, здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про створення безпечних і нешкідливих умов праці». Далі Рувім Халтурін відмітив, що керівництво управління академії жодне питання, що стосувалось членів профспілки, не вирішувалось без узгодження із профспілковим комітетом, це в першу чергу питання матеріальної допомоги тим, хто її потребував. У Військовій академії регулярно проводяться заходи по вшануванню ветеранів війни, праці, ювілярів. Члени профспілки завжди їх поздоровляють вітальним адресами та грошовими винагородами.

Голова профкому Військової академії Рувім Халтурін також піднімав питання, яке виникло у цьому році, щодо виплати заробітної плати у зв'язку із закриттям рахунків у «Брокбізнесбанку» та подальші шляхи вирішення цієї проблеми керівництвом академії.

У заключному слові голова профкому наголосив: «Керівництву профбюро, профгрупам необхідно активніше залучати кваліфікованих працівників, які підготовлені юридично і не бояться вирішувати повсякденні профспілкові питання, а вся їх сила у знаннях».

У своєму рішенні учасники зборів зобов’язались, незважаючи на складні соціально-економічні умови цілеспрямовано продовжувати проводити складну роботу по виконанню зобов'язань Колективного договору між командуванням академії та профспілковим комітетом у 2014 році.

Наприкінці зборів голова профкому Військової академії Рувім Халтурін запропонував внести деякі організаційні зміни у склад профбюро та провести довибори у комісію профкому.

Рейтинг
39 голосів
Теги: збори