09
квіт.

Показове заняття на кафедрі іноземних мов

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15191
  • Друк

Показове заняття на кафедрі іноземних мовНа кафедрі іноземних мов Військової академії (м. Одеса) відбулося показове заняття з курсантами першого курсу, які навчаються за спеціальністю „Управління діями підрозділів ВР і СП”. Заняття проводила викладач кафедри Наталя Кіт.

Показове заняття на кафедрі іноземних мовТема заняття: „В аеропорту”, метою якого було ознайомлення курсантів з основними граматичними структурами та їх комунікативними функціями, засвоєння правил утворення і вживання ступенів порівняння прислівників, а також розвинути навички говоріння, читання, письма та аудіювання. На занятті були задіяні різноманітні методи роботи, застосовувався роздатковий матеріал. Особливо цікавою та дуже ефективною виявилася робота з відеоматеріалом: курсанти із захопленням дивилися навчальний відеофільм про найбільший аеропорт Хітроу (Heathrow) та із задоволенням виконували завдання на засвоєння лексичного матеріалу. Це дало можливість курсантам не лише вивчити необхідний мовний матеріал, а також ознайомитися з деякими реаліями культурного життя англійців. На занятті були присутні представники навчального відділу Військової академії, керівництво та викладачі різноманітних кафедр закладу, а також викладачі кафедри іноземних мов.

Доречі, кафедра забезпечує викладання іноземних мов курсантам та слухачам. Курсанти вивчають англійську, німецьку та французьку мови за програмою «Іноземна мова (у тому числі іноземна мова за професійним спрямуванням)». Слухачі курсів іноземних мов проходять інтенсивний курс вивчення англійської мови, по закінченні якого проводиться мовне тестування і за його результатами слухачам видаються свідоцтва про визначення рівня володіння іноземною мовою.

Рейтинг
11 голосів
Теги: заняття