19
бер.

На факультеті підготовки офіцерів запасу розпочато комплекс практичних занять зі стройової підготовки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16894
  • Друк

Комплекс практичних занять зі стройової підготовкиКафедра загальновійськової підготовки приділяє велике значення, нарівні з іншими навчальними дисциплінами, ретельному вивченню питань Статутів Збройних Сил України. Комплекс занять, тренувань зі стройової підготовки, який спланований на березень–квітень, розпочато практичним заняттям під керівництвом викладача кафедри працівника ЗС України полковника запасу Бєляєва Миколи Петровича за темою: «Стройові прийоми та рух без зброї», в ході якого відпрацьовані питання щодо виконання стройового положення, поворотів на місці, військового вітання.

Керівник заняття зазначив, що стройова підготовка є складовою частиною бойової підготовки, яка впливає на всі сторони життєдіяльності військ. Вона загартовує волю військовослужбовців, удосконалює вміння володіти своїм тілом, розвиває уважність, спостережливість, колективізм, наполегливість, що сприяє додержанню військового порядку та зміцненню дисципліни.

Стройовий вишкіл дисциплінує військовослужбовців, сприяє виробленню в них швидких і чітких дій з озброєнням і на бойовій техніці, а також у набутті навиків, які необхідні на заняттях з тактичної, вогневої, спеціальної підготовки та з інших предметів навчання.

Микола Петрович Беляєв пояснив студентам, що у зв’язку з сучасним оснащенням технікою наших Збройних Сил підрозділам часто доводиться діяти на танках, бойових машинах піхоти, бронетранспортерах, автомобілях та інших машинах. Підрозділи на машинах здійснюють тривалі марші, ведуть бойові та інші дії. Особовий склад діє на машинах у ході бойової підготовки та в повсякденному житті. При цьому підрозділам на машинах доводиться діяти в різних строях, проводити різноманітні перешикування як на місці, так і під час руху. Усі дії на машинах вимагають організованості й злагодженості, а також суворого дотримання певних статутних вимог і правил.

 

Рейтинг
69 голосів