14
бер.

На факультеті підготовки офіцерів запасу пройшло відкрите практичне заняття на повітрянодесантному комплексі

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16921
  • Друк

Відкрите практичне заняття на повітрянодесантному комплексіУ Військовій академії (м. Одеса) на факультеті підготовки офіцерів запасу, який очолює полковник запасу працівник Збройних Сил України Євген Подтергера, за навчальним планом відбулось відкрите заняття на повітрянодесантному комплексі зі студентами, що навчаються за обраним фахом.

Майбутні офіцери запасу відпрацювали важливу тему: «Елементи стрибка з парашутом на тренажерах (снарядах) повітрянодесантного комплексу».

Перед початком заняття командир взводу студент Денис Соломаха чітко доповів викладачу повітрянодесантної підготовки працівнику Збройних Сил України Василю Фоміну про стовідсоткову готовність. Куратор взводу працівник Збройних Сил України Володимир Опольський залучив, не тільки кращих фахівців повітрянодесантної підготовки факультету високомобільних десантних військ та розвідки Олександра Кисельова і Сергія Уманця (за плечима яких понад 1000 стрибків з парашутом), а також викладачів та керівників кафедри факультету підготовки офіцерів запасу.

Відкрите практичне заняття на повітрянодесантному комплексіСтуденти разом зі своїми старшими наставниками з великим бажанням розглядали питання щодо підготовки особового складу на старті (аеродромі), дії десантників в літаку (вертольоті), в повітрі, а також при приземленні. Їх велике бажання засвоїти на практиці основні елементи повітрянодесантної підготовки дало можливість, не тільки поглибити знання та практичні навички, але й добре уявити, як вони у майбутньому будуть здійснювати стрибки з парашутом із повітряних суден з повним бойовим спорядженням, вдень і вночі, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь-яку пору, а також правильно визначати строки підготовки особового складу та вантажів до десантування парашутним способом.

Після кропіткого відпрацювання, заступник декана факультету підготовки офіцерів запасу полковник запасу Олександр Шевчук, висловив щиру вдячність начальнику кафедри повітрянодесантної підготовки факультету високомобільних десантних військ та розвідки полковнику Василю Бабаку, інструктору відділення забезпечення десантування - начальнику ПДС майору Василю Молодану та начальнику парашутного містечка (ПДК) сержанту служби за контрактом Володимиру Дацьку за допомогу в організації та проведенні цього заходу.

 

Рейтинг
44 голосів