24
лют.

Нові заняття курсу підвищення кваліфікації у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14105
  • Друк

Нові заняття курсу підвищення кваліфікації На базі Військової академії (м. Одеса) вперше в межах програми курсів підвищення кваліфікації з офіцерами високомобільних десантних військ та Сухопутних військ ЗСУ були проведені заняття з тактичної тематики за стандартами НАТО. З 17 до 21 лютого цей новий цикл занять був викладений інструкторами американської компанії "Alion Science and Technology", які відповідно до умов міжнародної угоди з розвитку систем імітаційного моделювання в Збройних Силах України працюють у Військовій академії на довготривалій основі.

Слухачі курсів мали можливість вивчити євроатлантичні погляди на лідерство та управління при керівництві виконанням завдання, аналіз наказу вищого штабу, процес військового планування та інші важливі аспекти військового процесу прийняття рішення. Ці заняття стали розвитком та логічним продовженням співпраці по впровадженню дисциплін з тематики НАТО, проблематики проведення міжнародних операцій та миротворчих місій в навчальний процес для адаптації його до сучасних вимог та викликів до рівня та якості підготовки військовослужбовців.

Після завершення циклу занять з офіцерами курсів підвищення кваліфікації американські інструктори продовжили підготовку до проведення занять, які тривають з 2013 року з курсантами факультету високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса), з урахуванням запитів та рекомендацій профільних кафедр академії.

 

Рейтинг
199 голосів