На факультеті підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, який очолює полковник Олег Сухін, у Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) відбулось підведення підсумків за І семестр 2013–2014 навчального року.

 З доповіддю «Підсумки навчальної роботи у І семестрі 2013–2014 навчального року» виступив заступник начальника факультету з навчальної роботи підполковник Олександр Кременчук. Він відмітив, що вся навчальна робота проходила у повній мірі і відповідала всім вимогам базової вищої освіти та повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, магістр. Протягом семестру добре відпрацьовані питання з тактики, вогневої підготовки, водіння автомобільної техніки, також закріплені знання із тактико-спеціальних дисциплін. На високому рівні проводились всі практичні заняття, а програма військового стажування випускниками тилового забезпечення військ виконана у повному обсязі. Крім того, стовідсотково організована робота щодо отримання посвідчень водія транспортного засобу за категорією “С” курсантами 4 курсу.

За підсумками семестру підполковник Олександр Кременчук відмітив кращих курсантів: Ігора Пьострого, Назара Гудзенка Михайла Дубовика, Дмитра Стеху, Романа Борисова, Олександра Хейлика Костянтина Петренка Павла Магдалінчука, Івана Волохатого, Євгена Пушанка та багато інших.

 Заступник начальника факультету з виховної роботи майор Петро Мітюшин виступив із доповіддю «Стан військової дисципліни у І семестрі 2013–2014 навчального року». Офіцер зупинився на всіх напрямках цієї роботи. Головні зусилля командирів та начальників всіх рівнів були спрямовані на збереження життя та здоров’я військовослужбовців факультету, профілактику та попередження злочинів та подій пов’язаних з нестатутними взаємовідносинами, забезпечення взірцевості офіцерського складу та молодших командирів у виконанні службових обов’язків, приведення повсякденної діяльності структурних підрозділів факультету у сувору відповідність з вимогами військових статутів Збройних Сил України і все це дало позитивні результати.

Як відмітив офіцер, що у ході планування та проведення виховної роботи щодо зміцнення військової дисципліни, командування факультету протягом всього семестру на факультеті проводились методичні, показові та організаційно-виховні заходи, спрямовані на профілактику правопорушень, виховання у курсантів і військовослужбовців правової свідомості, бажання жити та навчатися згідно з вимогами статутів.

 По завершенню виступів, начальник факультету полковник Олег Сухін звернувся до присутніх і поставив завдання на ІІ семестр, які потребують вирішення. Начальник факультету нагородив грамотами кращих курсантів: Дмитра Стеху, Сергія Мороза, Вікторію Маштакову, Євгена Пушанку. За результатами навчання полковник Олег Сухін вручив перехідні відзнаки: «Краща кафедра факультету» – кафедрі автомобільної техніки (начальник кафедри полковник Олександр Лисий), «Кращий навчальний курс факультету» – 1-2 навчальному курсу (начальник курсу капітан Михайло Цимбал), «Краща навчальна група факультету» – 294 навчальній групі (курсовий офіцер капітан Владислав Ярмолінець).

Також, начальник факультету з гордістю повідомив, що за результатами літньої екзаменаційної сесії курсантам: Олексію Просенюку, Олександру Рогову, Сергію Черкасову призначені державні стипендії, а за результатами зимової екзаменаційної сесії Вчена рада академії підтримала кандидатуру курсанта Олега Єроменка для призначення стипендії Президента України.

І наприкінці виступу полковник Олег Сухін закликав своїх підлеглих у подальшому зміцнювати військову дисципліну, покращувати навчання і не зупинятись на досягнутому.