Динамічна атмосфера викладача Лідії ЛебедєвоїУ Військовій академії (м. Одеса) після закінчення зимової канікулярної відпустки на повну силу розпочався навчальний процес. Сьогодні у курсантів першого курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «автомобільна техніка», пройшло планове заняття з теоретичної механіки, яке провела викладач кафедри електротехніки та інженерної механіки працівник Збройних Сил України Лілія Лебедєва. Курсанти розглянули тему: «Динаміка, точки механічної системи і твердого тіла». 

Лілія Вікторівна запропонувала своїм слухачам зосередити свою увагу на розв'язанні другої задачі динаміки точки. Перед вирішенням цієї складної задачі курсанти згадали основні принципи, за допомогою яких їм доведеться вирішувати запропоновані на занятті задачі. До дошки був викликаний курсант Олександр Пецик, він разом із викладачем накреслив умови задачі. Курсант чітко, із глибоким знанням теми, доповів викладачу принцип розв’язання другої задачі динаміки точки. Лілія Вікторівна залишилась задоволена відповіддю.

Лілія Лебедєва

Викладач кафедри електротехніки та інженерної механіки Лілія Лебедєва закінчила Одеський технологічний інститут холодильної промисловості з червоним дипломом. Їй, як кращому фахівцю, запропонували стати викладачем на кафедрі графіки, де вона працювала більш ніж 22 роки. Розумна, красива жінка не зупинилась на досягнутому, а її високорозвинений викладацький потенціал не залишився не поміченим, Лілію Вікторівну запросили до вищого військового навчального закладу на нову кафедру, яку зараз очолює один із самих провідних науковців вишу, доктор технічних наук Володимир Миргород.

Після практичних занять викладач Лілія Лебедєва назвала кращих курсантів, які сьогодні продемонстрували відмінні знання. Цього разу вона також відмітила старання і наполегливість курсантів Дмитра Кондратенка і Владислава Машковського.