20
січ.

Курсанти забезпечували заходи у Водохресних морських купаннях на пляжі «Ланжерон»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

 19 січня 2014 року на прохання керівників Одеської обласної державної адміністрації курсанти третього курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю "Продовольче забезпечення", під керівництвом начальника кафедри тилового забезпечення підполковника Дениса Лісовенка на пляжі "Ланжерон" розгорнули намети.

Бажаючі одесити, які приймали участь у святковому омовінні, мали змогу переодягатися, а після ритуалу зігріватися чаєм. Море в цей день було бурхливим, хвилі досягали чотирьох метрів заввишки, температура води +4, але «моржів», які прийняли участь у Водохресних купаннях було дуже багато. Серед них був доцент кафедри тилового забезпечення підполковник Микола Хрупало. Він разом із своїм сином Антоном продемонстрував свою загартованість, силу волі, міцний характер. Перед заходом в море батько і син спочатку пройшли реєстрацію. Із морської стихії ці сміливці вийшли з усмішкою та радістю в очах. Про свої перші враження офіцер розповів: «Я сьогодні перший раз із сином наважився зануритись у воду.  Хочу сказати, що мені і моєму синові це дійство дуже сподобалось, нам зовсім було не холодно, таке відчуття, що якась сила мене зігрівала, після того я ступив на берег відчув захоплення духу, потім ніби все тіло оповило невимовне блаженство».

Православні християни 19 січня святкують Хрещення Господнє. Святкові богослужіння пройшли у багатьох церквах України, не винятком був і храм Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія. За ініціативи старшого викладача кафедри тилового забезпечення підполковника Геннадія Білоуса пройшло освячення робочих мість і аудиторій. Цей обряд провів протоієрей отець Сергій.

Історична довідка

Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення в Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані. Коли вийшов на берег - з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Працівник ЗСУ
Віра Валецька

 
Рейтинг
216 голосів