27
лист.

Наступний етап міжнародної співпраці у впровадженні сучасних методик навчання

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

 22 листопада 2013 року делегація від відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні та корпорації “Alion Science & Technology” відвідала Військову академію (м. Одеса). Представників американського відомства зустрічали ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, заступник начальника академії полковник Юрій Клят і начальник групи міжнародного співробітництва майор Володимир Суслов.

У складі делегації були: начальник відділу оборонного співробітництва підполковник Трейсі Рушофф, директор супроводу реалізації проекту відділу виконання програм у галузі імітаційного моделювання, підготовки та технічних засобів командування СВ США пан Томас Бінленд, менеджер програми ФМФ відділу оборонного співробітництва пан Олександр Голіцин, віце-президент компанії “Alion Science & Technology” пан Гаррі Томпсон, менеджер програми корпорації “Alion Science & Technology”, пан Вільям Мартін Кемпсі, інструктор пан Вінсент Тайхерон, перекладач пан Олександр Шевченко. Супроводжував делегацію полковник Олександр Островський – начальник відділу реалізації міжнародних договорів Центру забезпечення миротворчої діяльності та міжнародних договорів Генерального штабу Збройних Сил України.

У брифінговому залі пройшло обговорення важливих питань співробітництва з керівництвом академії. Із доповіддю про стан співробітництва Військової академії з компанією “Alion Science & Technology” виступив ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк. Він зважено і з розумінням поставився щодо пропозицій запропонованих делегацією від відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні та корпорації “Alion Science & Technology” і водночас запевнив шановних гостей, що зробить все можливе у рамках своєї компетенції і сприятиме просуванню цього проекту.

Доповідь представника Посольства США в Україні Пана Томаса Бінланда була сприйнята учасниками зустрічі з великим розумінням. Після плідної двосторонньої розмови з питань співробітництва між керівництвом Військової академії та представниками Посольства США в Україні був знайдений консенсус.

Делегація від відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні та корпорації “Елайон Сайнс енд Текнолоджі” побувала у класах і аудиторіях, де у майбутньому буде реалізовуватись сумісні проекти. Гості, також. побували у залі урочистих подій, Георгіївській залі, музеї Військової академії.

Рейтинг
105 голосів
Теги: гості