18
лист.

Навчальні будні курсантів академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15447
  • Друк
001Фоторепортаж з кафедри електротехніки та інженерної механіки

Курсанти 3-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Ракетно-артилерійське озброєння», відповідно до програми підготовки бакалаврів-електромеханіків, поглиблюють свої знання, набувають вмінь та отримують навички роботи на сучасному лабораторному стенді кафедри електротехніки та інженерної механіки факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення.

Лабораторний стенд з електротехніки та електроніки сконструйований на рівні новітніх інформаційних технологій з вбудованими та периферійними комп’ютерними засобами обробки вимірів та документації. Його придбано завдяки ініціативі та наполегливості ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка та зусиллям начальника відділення лабораторного обладнання старшого лейтенанта Ігоря Зеленого.

Можливості цього пристрою прокоментував начальник кафедри електротехніки та інженерної механіки Володимир Миргород: «Стенд унікальний і має широкий діапазон операцій і дозволяє виконувати різноманітні цикли лабораторних робіт за основними нормативними дисциплінами по відповідним напрямкам підготовки «Електромеханіка»: «Теоретичні основи електротехніки», «Основи метрології та електричних вимірів», «Моделювання електромеханічних систем», дисципліни «Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка», напряму підготовки «Автомобільний транспорт», дисципліни «Основи електротехніки», напряму підготовки «Військове управління».

Заняття по темі: «Поняття ферорезонансу напруги і струму в колі з нелінійною індуктивністю» з курсантами 3-го курсу кафедри матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «Ракетно-артилерійське озброєння» сьогодні провів кращий методист кафедри, доцент, працівник Збройних Сил України, полковник запасу Олексій Сергєєв. Викладач відпрацював питання щодо послідовності з'єднань котушки зі сталлю і конденсатора (резонанс напруги), послідовності з'єднань котушки зі сталлю і конденсатора» (резонанс струмів).

Після закінчення практичного заняття керівник заняття відмітив кращих курсантів Руслана Грисюка, Петра Гальчинского, Олександра Остапенка, які відзначилися під час проведення дослідницьких завдань.

Рейтинг
52 голосів