18
лист.

Дата вручення Бойового Прапору – символ динамічних змін колективу Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12548
  • Друк

001002На ранковому шикуванні ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк поздоровив професорсько-викладацький склад вишу, офіцерів, прапорщиків, сержантів та курсантів зі святом рідну альма-матер. 17 листопад 2011 року малиновий стяг з гордим написом “Військова академія” (м. Одеса) був вручений Президентом України Віктором Януковичем і став символом динамічних змін, здобутих працею всього колективу, символом високого статусу, нових можливостей і завдань, які покладені на весь колектив навчального закладу.

ТВО начальника академії впевнено заявив: «Я переконаний, що особовий склад академії з честю виконує всі поставлені завдання, а курсанти нашої академії є гордістю і майбутнім нашої армії…».

У бібліотеці академії, за сприяння офіцерів виховного відділу, кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін пройшов «Круглий стіл», присвячений українській символіки. Перед присутніми виступив доцент кафедри підполковник Андрій Королюк. Він розповів курсантам 2-го факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та факультету високомобільних десантних військ та розвідки про українську символіку, Бойові прапори військових частин різних країн світу, які є символом честі, доблесті, слави і продовження бойових традицій.

Офіцер відділу виховної роботи майор Тетяна Пилипчук розповіла присутнім курсантам: Олегу Дришку, Максиму Яровецю, Василю Гукову, молодшому сержанту Павлу Стехі про історію навчального закладу, у якому вони навчаються. Під час продовження цікавої змістовної розмови, курсовий офіцер капітан Андрій Тимусяк, звернув увагу курсантів на відповідальність кожного, хто причетний до навчання у академії, на зразкове навчання і високу військову дисципліну. Пройде деякий час і він впевнений, що його підлеглі будуть чесно служити Українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську державу, не шкодуючи свого життя.

У своєму виступі бібліотекар Інна Солошенко, акцентувала увагу присутніх на тому, що Бойовий прапор академії є почесним знаком, що визначає особливості її бойового призначення. Історія та заслуги Одеських вищих навчальних закладів свідчать про належність нашого закладу до кращих вишів Збройних Сил України.        

По завершенню «Круглого столу» доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін підполковник Андрій Королюк підвів підсумки і підкреслив, що вручення Бойового прапору Військовій академії (м. Одеса) стало значною подією в житті нашого військового навчального закладу, який було створено у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 286 «Про реорганізацію Військового інституту Одеського національного політехнічного університету у Військову академію (м. Одеса)», наказу Міністра оборони України та Міністра освіти і науки, молоді та спорту України від 19 квітня 2011 року № 211/353 «Про заходи щодо реорганізації Військового інституту Одеського національного політехнічного університету».

Наприкінці зустрічі курсанти подякували організаторам «Круглого столу» за змістовну і цікаву бесіду.

 

Рейтинг
65 голосів
Теги: Без тегів