05
лист.

Надія і гордість нашого українського війська

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15856
  • Друк

Надія і гордість нашого українського війська У першокурсників факультету високомобільних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса) триває навчально-виховний процес. Під загальним керівництвом начальника факультету полковника Станіслава Чумака курсанти-десантники виконували перші стрибки з парашутом. До проведення цього заходу, який відбувався у центрі забезпечення навчального процесу Військової академії, що на Одещині, був задіяний екіпаж вертольоту МІ-8 МТ полку армійської авіації, який базується на Херсонщині. Протягом тижня було здійснено більше 20 підйомів. Свій перший крок до почесного звання десантника зробили 43 курсанта, які успішно склали відповідні заліки на «добре» і «відмінно», і були допущені до здійснення стрибків з парашутом.

За словами начальника факультету підполковника Станіслава Чумака під час підготовки до стрибків курсанти удосконалили свої знання з матеріальної частини парашутної системи Д6, відпрацювали передстрибкову підготовку на повітрянодесантному комплексі. Курсантам допомагали досвідчені викладачі офіцери-десантники полковники Олександр Люлька, Василь Бабак, майор Василь Молодан, капітан Василь Георгієв.

Слід зауважити, що на цьому польовому виході курсанти-десантники 3-го і 4-го курсів та офіцери академії здійснили десантування з Мі-8 у нічних умовах з подальшим виконанням бойової задачі. Протягом відведеного часу за умов "стрибкової погоди" кожен курсант-першокурсник виконав три стрибка. На добре облаштованій території споруджена сучасна площадка приземлення для різних видів вертольотів і апаратів для здійснення підйомів не тільки протягом світового дня, але й у ночі.

«Реалії сьогоднішнього часу вимагають від курсантів бути не тільки теоретично освідомленними фахівцями, а й відмінними практиками. Тільки такий підхід дає можливість підготувати надію і гордість українського війська»,– наголосив генерал-майор Олег Гуляк. 

Рейтинг
57 голосів