15
жовт.

Військова академія (м. Одеса) приймала гостей фестивалю «Патріот»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16568
  • Друк

Військова академія (м. Одеса) приймала гостей фестивалю «Патріот»На базі Військової академії (м. Одеса) пройшов 3-й заключний етап Регіонального військово-патріотичного фестивалю «Патріот».

Цей захід став можливим при спільній взаємодії ТВО начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка і голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука.

До вищого військового навчального закладу з’їхались переможці із різних шкіл Одеської області та міста Одеси. На церемонії відкриття перед присутніми виступили заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков, керівник комісії з освіти, науки і спорту Олег Етнорович, представник координаційної ради з патріотичного виховання Одеської обласної державної адміністрації і міської ради Олександр Левітін, представник департаменту освіти і науки Одеської міської ради Наталія Сичова.

Всі виступаючі були єдині у своїх висловлюваннях: дату героїчної оборони Одеси – 16 жовтня – повинні пам’ятати сучасні покоління жителів Одеси і Одеської області. Це подія коли мужні воїни пліч-о-пліч воювали за рідну землю. За період героїчної оборони Одеси було знищено понад 90 тисяч загарбників. Бійці не шкодували себе і віддали життя за майбутнє покоління, їх подвиг назавжди залишиться у нашій пам'яті.

Змагання розпочалися з «визивної картки» команд – учасників фестивалю. У наступних випробуваннях на спортивному майданчику Військової академії школярі показали свою спритність, вміле володіння зброєю, силу, витримку, загартованість характеру та рішучість.

По завершенню заходу організатори Регіонального військово-патріотичного фестивалю «Патріот» вручили переможцям медалі і кубки.

Проведений фестиваль надав впевненості старшому поколінню, що їх набута справа знаходиться у надійних руках, а проведення змагання сприяли підвищенню ролі військово-патріотичного виховання молоді регіону.

Рейтинг
54 голосів