11
жовт.

Візит Міністра оборони України Павло Лебедєва до Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Міністр оборони України Павло Лебедєв відвідав Військову академію (м. Одеса)10 жовтня 2013 року Військову академію (м. Одеса) відвідав Міністр оборони України Павло Лебедєв. ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов, командувач Південного оперативного командування генерал-майор Анатолій Сиротенко ознайомили з інфраструктурою академії, організацією навчального процесу, відвідали храм Рівноапостольних Кирила та Мефодія, музей академії, поспілкувались з професорсько-викладацьким складом та курсантами Військової академії. Під час бесіди Міністр оборони України особисто відмітив якісну роботу генерал-майора Олега Гуляка, який професійно керує військовим навчальним закладом, щодо виконання основного завданням – підготовки офіцерських кадрів для наших Збройних Сил України. Як відмітив Міністр оборони України Павло Лебедєв, за два роки реформування у Військовій академії зроблений великий обсяг відновлювальних робіт щодо розвитку інфраструктури.

У Георгіївській залі пройшла зустріч з офіцерами, професорсько-викладацьким складом, працівниками Збройних Сил України Військової академії, представниками Одеського гарнізону. У своїй доповіді Міністр оборони України Павло Лебедєв підкреслив, що сьогодні у Збройних Силах України розпочався новий етап активної практичної реалізації реформування та розвитку. Фінансовий ресурс для проведення реформи, визначений у розмірі 131,7 млрд. гривень. Ці основні напрямки військової реформи були визначені ще у 2010 році Верховним Головнокомандувачем – Президентом України Віктором Януковичем.Міністр оборони України Павло Лебедєв відвідав Військову академію (м. Одеса)

– Для того, щоб вирішити поставлений перед Збройними Силами комплекс заходів, спрямованих на зміну самої суті та змісту військової служби, потрібно кардинально змінити принцип комплектування Української армії і лише тоді вона зможе стати контрактною, – зазначив Павло Лебедєв.

Міністр оборони України також повідомив військовослужбовцям, що у найближчий час будуть значно збільшені затрати на бойову підготовку Збройних Сил України – з 6,4%, від загального бюджету у 2013 році до 10,6% у 2017 році. Ключовий напрямок військової реформи набирає вектор соціального фактору. До 1 липня 2014 року грошове забезпечення військовослужбовців подвоїться у порівнянні з квітнем 2013 року.

Як сказав Павло Лебедєв на квартирному обліку знаходяться понад 44 тисячі військовослужбовців, із яких близько 30 тисяч потребують забезпечення постійним житлом, а 15 тисяч – службовим. Для вирішення цієї проблеми у Збройних Силах України розроблений комплекс заходів, який майбутньому вирішить проблеми забезпечення житлом. Зокрема, Міністр повідомив, що планується добудувати 168 об’єктів, реалізувати на відкритих аукціонах надлишкове майно, залучити кошти приватних інвесторів для будівництва житла на землях Міністерства оборони України.

Міністр оборони України Павло Лебедєв відвідав Військову академію (м. Одеса) Також, він зосередив увагу присутніх, що з 2014 року військові зможуть отримувати компенсацію за піднайом житла – в середньому сім’я з двох чоловік зможе отримувати компенсацію до 2000 гривень, а до кінця 2015 року планується переобладнати 67 будівель на 10800 місць для проживання військовослужбовців-контрактників.

На завершення зустрічі Міністр оборони України Павло Лебедєв заохотив цінними подарунками та грамотами кращим офіцерів і курсантів Військової академії (м Одеса). Серед нагороджених були: полковник Олександр Лисий, капітан Віктор Гончарук, курсанти Дмитро Будая, Олександр Хейлик, працівник Збройних Сил України В'ячеслав Головань.

Міністр оборони України Павло Лебедєв залишився задоволений своїм робочим візитом до вищого навчального вишу міста-героя Одеси. 

Рейтинг
487 голосів