24
вер.

Військова академія (м. Одеса) – в прямому ефірі програми «Захисник Вітчизни»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Військова академія (м. Одеса) – в прямому ефірі програми «Захисник Вітчизни» Учасниками прямого ефіру спеціальної програми «Захисник Вітчизни» в ефірі Одеської обласної державної телерадіокомпанії, присвяченої нагальним проблемам та перспективам української армії та військової освіти, стали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій та курсанти навчального закладу.

Відповідаючи на запитання ведучої програми Юлії Цух, генерал-майор Олег Гуляк розповів телеглядачам про хід реформування вітчизняного війська та, зокрема, системи військової освіти, особливості навчально-виховного процесу та перспективи розвитку Військової академії (м. Одеса). Також він повідомив про особливості підготовки майбутніх офіцерів до участі у миротворчих місіях нашої держави, вдосконалення навчально-матеріальної бази та застосування новітніх технологій у підготовці курсантів.

Своєю чергою полковник Олег Маслій у прямому ефірі підбив підсумки вступної кампанії до Військової академії, розповівши про конкурс на окремі спеціальності, умови відбору абітурієнтів, регіональне представництво курсантів на першому курсі, рівень їх загальноосвітньої та фізичної підготовки. Тематика телепередачі зацікавила глядачів. Деякі з них зателефонували в студію та задали свої запитання вихованцям військового вишу. Зокрема, курсант Олексій Чушкін розповів про свої мотиви при виборі військової кар’єри, а курсант Оксана Щур поділилась власним баченням ролі та місця жінки в армії. На завершення програми гості пообіцяли продовжити активну участь колективу Військової академії у житті регіону та закликали молодь, яка прагне пов’язати свою долю з військом, готуватись до наступної вступної кампанії до цього військового вишу.

Рейтинг
91 голосів