11
вер.

Це почесне звання – "донор"!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Це почесне звання - У Військовій академії (м. Одеса) вже стало доброю традицією, що на початку осені курсанти добровільно приймають участь у донорському русі. Перед цією доброчинною акцією, начальник медичної служби академії, підполковник медичної служби Роман Мінасов зробив всі узгодження з Центром крові Південного регіону.

Цього разу виїзний пункт заготівлі крові був розгорнутий у приміщенні казарми курсантів 2-го курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки. Перед початком представниця фірми «Артек-Сервіс» Валентина Дехтярук пригостила всіх гарячим солодким чаєм і смачними пиріжками та курсанти пройшли медичне обстеження. Лікар Емілія Ободовська перевірила артеріальний тиск, а лікар-лаборант Марина Тесля зробила аналіз крові і  визначила її групу, лікар Ігор Чудновець  заповнив картки донорів. Ось так, один за одним курсанти Роман Грибчик, Дмитро Осмисловський, Євген Колоколов, Руслан Радецький, Дмитро Зоводилин, Валерій Шаров, виконуючи необхідні умови по дотриманню стерильності, заходили до кімнати, де відбувався забір крові. Завдяки професіоналізму і чітким діям медичного персоналу – відповідальна державна справа була стовідсотково виконана! 50 майбутніх офіцерів–десантників сьогодні здали свою кров і стали донорами!

Це почесне звання - ТВО начальника факультету підполковник Петро Іващенко відмітив: «Мені було дуже приємно дізнатись, що разом із курсантами був поряд курсовий офіцер старший лейтенант Іоан Марушкай, який показав позитивний приклад для своїх підлеглих. Майбутні офіцери–десантники повинні добре знати, що цей захід є важливою соціально необхідною справою і допомогою при наданні медичної допомоги під час лікування поранених і хворих. Мені відомо, що сержант Максим Неутолімов буде здавати сьогодні свою кров в сьомий раз. У його житті був випадок, коли він потрапив у екстремальну ситуацію, йому терміново була потрібна донорська кров, і у той час йому допомогли такі ж юнаки, як і він. У своєму житті люди стикаються з різними проблемами, яких вони не в змозі вирішити самостійно і тоді вони замислюються над допомогою з боку інших. Я пишаюсь тим, що мої підлеглі сьогодні зробили «добру справу».

Після завершення забору крові начальник медичної служби Військової академії підполковник медичної служби Роман Мінасов висловив теплі слова подяки всім хто приймав участь в організації та проведенні цієї безкорисної акції!

Рейтинг
85 голосів