Мощі 12 воїнів З 22 червня 2013 року проходить хресна хода монахів Києво-Печерської Лаври, які здійснюють паломництво у храми військових навчальних закладів України. Ось і сьогодні до храму Військової академії (м. Одеса) Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія прибули мощі 12 воїнів: Севастіана Римського, Феодора Острожського, Георгія Побєдоносця, Дмитра Солмунського, Мардарія Севастінського, Федіра Ушакова, Феодора Тірона, Нерона Мелитинського, Ноаіма Воїна, Ільї Муромця, В’ячеслава Чеського, Фірмоса Римського.

На молебні з читанням акафісту були присутні: начальник вишу генерал-майор Олег Гуляк, викладачі, працівники Збройних Сил України, курсанти і прихожани. Настоятель храму отець Сергій після літургії дав коротку інформацію про кожного з воїнів, які в свій час були канонізовані і причислені до святих великомучеників. Кожному бажаючому він подарував образ цих воїнів.

Монахи, які супроводжували святині, побували у музеї академії, де з великим інтересом цікавились історичними надбаннями. Особливу їх увагу привернув стяг Одеського кадетського корпусу, який займає центральне місце в експозиції музею.