Табірні збори курсантів-першокурсниківЗавершені польові табірні збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників, які цього року проходили на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) у смт. Чорноморське.

Завершальним етапом табірних зборів стало проведення перевірки та закріплення на практиці отриманих теоретичних знань та навичок, оцінка психологічної та фізичної витривалості курсантів до дій в екстремальних умовах. Одним з таких практичних завдань було подолання смуги перешкод.

Кращими курсантами при виконанні вправ були відмічені курсанти: Абрамов, Шагов, Раков, Отян, Ковпак, Латій.

Підводячи висновки та оцінюючи цьогорічні табірні збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників, начальник зборів полковник Станіслав Чумак розповів, що навчальна програма виконана у повному обсязі, курсанти отримали первинні знання та навички, мали змогу у польових умовах перевірити свої можливості щодо подальшого навчання у академії за обраними фаховими спеціальностями.

Полковник Станіслав Чумак подякував офіцерам, працівникам ЗСУ Військової академії (м. Одеса) та Центру забезпечення навчального процесу за добру підготовку навчально-матеріальної бази для проведення польових зборів.