22
серп.

Добрі справи навколо нас

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Добрі справи навколо насНапередодні 22-ї річниці Дня незалежності України та складання Військової присяги курсантами першого курсу Військової академії (м. Одеса) за ініціативою начальника клубу академії капітана Лариси Якобчук проголошена акція «Посади дерево!».

Одним з перших, хто відгукнувся на цей заклик, став працівник Збройних Сил України журналіст Леонід Єршов. Він разом з курсантами другого курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «Ракетне–артилерійське озброєння», Дмитром Ваніним і Андрієм Демидюком висадив у «Сквері курсантської пам’яті і звитяги», що розташований на території вищого навчального закладу, чарівну ялинку.

Перед тим, як посадити своє друге дерево, Леонід Єршов мав розмову з ветераном Збройних Сил полковником у відставці Валерієм Крячуном. Під час свого спілкування журналіст дізнався від цієї поважної і досвідченої людини, яка завідує музеєм Військової академії, цікаву історію про великокняжі дуби, які більше ста років ростуть біля головної будівлі вищого навчального закладу, напроти меморіального комплексу - першому попечителю Одеського кадетського корпусу Костянтину Костянтиновичу Романову. Продовжуючи своє спілкування, хранитель музейних цінностей згадав, про блакитних ялинок, які майже сорок років тому прикрасили центральний вхід навчального корпусу. Дорече, їх висаджували курсанти. Щодо надання цінних порад «Як посадити дерево?» і, в змозі це зробити своїми руками, - Валерій Семенович, був відвертий і наприкінці розмови сказав: «Озеленення скверу «Курсантської пам’яті та звитяги» дуже важлива справа! Саме дерево – символ миру, це згадка про хрупкість природи і необхідність її охорони. Акція «Посади дерево» – це символ міжнародного єднання».

Офіцери, солдати, курсанти і працівники Збройних Сил України Військової академії, які підтримають цю акцію будуть висаджувати не прості дерева, а Древа мрії. Вони можуть присвятити їх своїм коханим, близьким, улюбленим викладачам тощо, та у доказ цього розмістити, зроблену своїми руками, табличку і сфотографуватися на згадку.

Всі хто прийматиме участь в акції внесуть свій вклад в розвиток і продовження історичної саги про дерева нашого вищого навчального закладу і виконають одну з важливих місій кожної добропорядної людини в цьому світі: «Побудувати дім, виростити сина й посадити дерево!».

Рейтинг
47 голосів