12
серп.

Тривають збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першкокурсників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15580
  • Друк

Первинна військово-професійна підготовка курсантів-першкокурсниківУ Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) у смт. Чорноморське тривають збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників.

Крім гуманітарних дисциплін, яким приділяється значна увага, курсанти отримують і практичні навички з інженерної, топографічної, вогневої, тактичної підготовки. Однією з таких складових військової підготовки курсантів є проведення практичного заняття за темою «Озброєння та бойова техніка частини».

Метою такого заняття було ознайомлення курсантів з призначенням, загальною будовою та тактико-технічними характеристиками основних зразків озброєння і бойової техніки частини. В ході заняття на навчальних місцях курсанти вивчали техніку механізованого підрозділу на БМП, техніку підрозділів тилу, техніку і озброєння мінометної батареї, бронетанкову техніку, техніку і озброєння зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, інженерну та автомобільну техніку, засоби зв’язку, самохідні гаубиці, озброєння і засоби розвідки, стрілецьку зброю та боєприпаси, озброєння і засоби РХБ захисту.

Керівник заняття – начальник кафедри тактики полковник Вадим Клименко – підкреслив, що програма первинної військово-професійної підготовки передбачає оволодіння майбутніми офіцерами першими предметно-практичними вміннями солдатської майстерності, що закладає необхідний фундамент практичної підготовки майбутнього офіцера в системі безперервної військової освіти.

Рейтинг
57 голосів