08
серп.

Курсанти-десантники 3-го курсу здійснили свій перший стрибок на воду

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14986
  • Друк

Заняття з повітрянодесантної підготовкиУ курсантів 3-го курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки пройшли планові заняття з повітрянодесантної підготовки. Під час проведення передстрибкового тренування особливу увагу було акцентовано на порядок посадки, розміщення та дії за сигналами у вертольотах Мі-8 та Мі-14пс. Крім того, було роз’яснено та відпрацьовано порядок приводнення.

В призначений час вертоліт Мі-14пс підрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України зайшов на бойовий курс над районом приводнення. Один за одним майбутні офіцери факультету високомобільних десантних військ та розвідки здійснили свій перший стрибок на воду. Всі, хто сьогодні виконував стрибок з парашутом, отримали великий досвід і одержали незабутні враження. Катери команди підбору парашутистів у районі приводнення вчасно піднімали на свій борт офіцерів і курсантів, які виконали своє завдання. Після успішного приводнення були підведені підсумки, в ході яких були відмічені кращі: майор Леонід Шавейко, сержанти Євген Бова, Євген Новицький і курсант Владислав Галкін. Генерал-майор Олег Гуляк поздоровив офіцерів і курсантів з успішним виконанням завдання.

Командування Військової академії висловлює слова вдячності командуванню військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України за організацію та забезпечення стрибків.

Рейтинг
52 голосів