31
лип.

Черговий випуск на факультеті підготовки офіцерів запасу: церемонія прийняття Військової присяги

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

На факультеті підготовки офіцерів запасу відбулась церемонія прийняття Військової присяги28 липня на плацу Військової академії (м. Одеса) 199 студентів факультету підготовки офіцерів запасу, які навчались за військовими спеціальностями присягнули на вірність Українському народу.

У своєму зверненні ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк закликав випусників бути гідними продовжувачами славетних традицій вищого навчального закладу. Від імені ветеранів Збройних Сил України виступив полковник у відставці працівник ЗСУ Іван Новожилов, він побажав всім міцного здоров’я, великих успіхів в ім'я зміцнення обороноздатності України.

Лунає команда: "До прийняття Військової присяги приступити". На середину плацу один за одним підходять юнаки і дівчата для того, щоб зачитати її текст. Після цієї важливої події настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій провів обряд освячення, а військовий оркестр академії виступив з концертною програмою. Родзинкою цього заходу були показові виступи курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса).

Рейтинг
64 голосів