16
лип.

Абітурієнт-2013. Тривають навчальні збори військовослужбовців строкової служби

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17640
  • Друк

Абітурієнт-2013. Тривають навчальні збори військовослужбовців строкової службиУ Військовій академії (м.Одеса) тривають 25-денні навчальні збори військовослужбовців строкової служби, які в цьому році зареєстровані кандидатами до вступу в академію.

13 військовослужбовців з різних військових частин України побажали випробувати свої сили, продемонструвати свої знання з фізики, математики, української та іноземної мови.

Заключний етап зборів – складання іспитів, по результатам яких буде прийматись рішення щодо допуску до вступних випробувань.

Наполегливість, рішучість, витримка – ось основні якості, якими керуються військові, які прагнуть стати курсантами академії. Для деяких – це вже друга і, навіть, третя спроба, але хлопці впевнені, що цього року вона буде вдалою.

Сергій Хаба: «Захист своєї країни, своєї родини та близьких – обов’язок кожного чоловіка. Я вирішив присвятити цій справі все своє життя».

Едуард Улєдєв : «Бути курсантом-десантником – це завжди престижно. Навчання у академії – перевірка самого себе, випробування на міцність і стійкість. Для мене - це перехід на якісно вищий рівень у житті».

Андрій Черната: «Я вирішив пов’язати своє життя з військовою справою, стати офіцером-десантником. Це – мрія кожного справжнього чоловіка. Вважаю, що навчаючись у академії, я підвищу свій як фізичний, так і духовний рівень».

Артур Бережецький: «Для мене стати у майбутньому офіцером – це продовження сімейних традицій. Мрію рухатися по стопам свого батька, хочу бути гідним продовжувачем нашої родинної професії».

Сподіваємось, хлопці витримають іспити і разом з іншими абітурієнтами приймуть участь у вступних випробуваннях до академії цього року.

Рейтинг
68 голосів