25
квіт.

Завершення практичних занять у курсантів-десантників на загальновійськовому полігоні "Широкий Лан"

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15740
  • Друк

Практичні заняття на полігоні Широкий ЛанКурсанти високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса) завершили свій весінній польовий вихід на Широколанівському загальновійськовому полігоні, що на Миколаївщині.

Начальник факультету полковник Станіслав Чумак підвів підсумки практичних занять по засвоєнню новітніх засобів безпарашутного десантування за допомогою зйомного бортового обладнання «Адаптер М-1».

Десантування курсантів штурмовим способом з висоти двадцяти метрів передбачало прохід вертольотів вздовж майданчика й висадку десанту із зависанням. Як він зазначив, що основним завданням цього заходу стало удосконалення і закріплення навичок штурмового десантування на обмежені й непідготовлені майданчики.

Під час цього польового виходу курсанти-десантники отримали практичні навички і вдосконалили стрибки з парашутом. Цього разу здійснили стрибки 211 військовослужбовців. Майбутні офіцери-десантники 3-го курсу відривались від борту МІ-8МТ чотири рази і кожен раз без порушень і травм. Заради цієї миті вони протягом всього навчального періоду напружено вивчали матеріальну частину парашута. Разом з різноманітними військовими дисциплінами курсанти відпрацьовували стрибкову підготовку на тренажерах. Окрім курсантів-десантників цього разу свій перший стрибок здійснили 30 першокурсників – майбутніх офіцерів-розвідників. Під час виконання стрибків вони особливу увагу приділяли дотриманню заходів безпеки, контролю за готовністю особового складу факультету, техніки, зброї та спорядження до виконання стрибків.

Практичні заняття на полігоні Широкий ЛанПісля очікуваного приземлення курсанти-першокурсники з великою гордістю спілкувалась між собою, розповідаючи про свої яскраві почуття. У кращу сторону були відмічена 102 навчальна група високомобільних десантних військ.

Після вдалих стрибків начальник курсу капітан Володимир Волошин разом із своїм заступником з виховної роботи майором Богданом Кіпран назвали прізвища сержантів і курсантів, які відзначились під час виконання не тільки стрибків, але й по підтримці військової дисципліни. Саме сержанти: Сергій Штанько, Сергій Мирний, Євген Новицький та курсанти: Тарас Балан, Сергій Ткалич, Іван Федоренко були взірцем для своїх товаришів. Як постійно нагадував своїм підлеглим капітан Володимир Волошин, правильна психологічна підготовка – запорука вдалого приземлення. До речі, начальнику курсу на полігоні виповнилось 29 років самим найкращим подарунком для цього відважного і витриманого офіцера було те, що його підлеглі блискуче виконали цілу низку важливих і відповідальних завдань.

Рейтинг
66 голосів