16
квіт.

Курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки вміють не тільки здійснювати стрибки із парашутом, але й відпочивати

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

КонцертНа Широколанівському полігоні, що на Миколаївщині, продовжується  відпрацювання практичної складової курсантів 2-го і 3-го курсів факультету високомобільних десантних військ та розвідки. Майбутні офіцери-десантники ведуть напружену підготовку до стрибків з вертоліта МІ-8МТ, а розвідники удосконалюють навички щодо подолання «стежки розвідника».

14 квітня 2013 року до курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки  завітав ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, який добре знає десантну справу і разом з курсантами буде виконувати стрибок. Вже стало доброю традицією, що першим покидає борт начальник академії.

Перед відповідальними стрибками, щоб зняти психологічну напругу, підняти бойовий дух курсантів начальник клубу академії капітан Лариса Якобчук разом з начальником військового оркестру підполковником Юрієм Літовко підготували концертну програму.

«Дорогі друзі,  – звернулися ведучі до присутніх,  – сьогодні у вас добрий настрій, настав день відпочинку і творчий колектив оркестру розпочинає свій концерт».

Із слів Героя Радянського Союзу генерала армії Василя Маргелова: «Той, хто ні разу не покидав літак, з якого міста і села здаються іграшковими, хто ні разу не випробовував радості і страху вільного падіння, свист у вухах, струмінь вітру, що б'є у груди, той ніколи не зрозуміє честі і гордості десантника». Колись з його вуст прозвучав такий вислів: «Ніхто крім нас». Ця коротка фраза стала  девізом всіх десантників. Пісню з однойменною назвою виконали солісти вокально-інструментального ансамблю «Віват, Академія!» Олександр Нестеренко, Олексій Гавриляк і Денис Мирошниченко.

Для всіх матерів, які дали життя своїм синам, які ждуть і вірять в них, виконала пісню «Аве Мария» солістка оркестру чарівна Алла Гавриліна.

Улюблені пісні курсантів факультету ВДВ і Р «Солдат», «Прованс», «Чуйте небеса» виконали солістки: Ольга Полуніна, Марина Шибівська, Анна Галузинська.

Колектив балету Військового оркестру ні кого з присутніх в залі не залишив байдужим. Танцюристи блискучо виконали композиції: «Улюблена Одеса», «Мері», «Мамбо», «Лібертанго».

Для командирів, яких курсанти позаочі поважно називають «батя», для людей, які пройшли «гарячі точки» і були командирами батальйонів, для тих, хто зберіг військову доблесть і честь прозвучала пісня у виконанні солістів оркестру Військової академії «Комбат».

Наприкінці концерту весь зал стоячи виконав пісню, яку дуже поважають десантники всіх поколінь, так званий «гімн небу» – пісню «Синева».

По завершенню концертної програми курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки подарували квіти дівчатам військового оркестру.

Блискучі очі курсантів, їх щирі посмішки, теплі слова вдячності – ось результат цієї незабутньої зустрічі!

Рейтинг
126 голосів