08
квіт.

У Військовій академії (м. Одеса) випускники курсів іноземної мови одержали сертифікати про закінчення навчання

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Офіцери та військовослужбовці за контрактом Збройних Сил України одержали сертифікати  про закінчення курсів з іноземної мови  у Військовій академії (м. Одеса) Відповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 14 січня 2013 року №22 «Про прийом слухачів на курси іноземних мов ЗС України у першому півріччі 2013 року» з 16 січня по 6 квітня 2013 року у Військовій академії (м. Одеса) пройшли навчання офіцери та військовослужбовці за контрактом на курсах іноземних мов при Військовій академії (м. Одеса).

Слухачі 36–го випуску виявили високий рівень володіння чотирма базовими видами мовної діяльності – читанням, письмом, мовлення та аудіюванням у відповідності з міжнародними стандартами. На кафедрі іноземних мов, яку очолює працівник ЗСУ полковник запасу Іван Чорненький, є сучасні навчальні класи, високотехнологічне обладнання для проведення практичних занять, комп’ютерні класи мовного тестування, лінгафонні кабінети.

За три місяці напруженого навчання офіцери та військовослужбовці за контрактом вивчили лексику та граматику, навчились читати та прослуховувати аудіо записи, розмовляти та висловлювати свої думки в усній та письмовій формі. Під час самостійної підготовки офіцери та військовослужбовці за контрактом виконували завдання з позааудиторного читання і мали можливість перевірити результати своєї роботи методом комп’ютерного тестування з використанням сучасних технологій. По завершенню курсів всі, хто навчався, здали іспит, який відповідав міжнародним вимогам екзамену STANAG-6001.

Офіцери та військовослужбовці за контрактом поліпшили свій рівень володіння іноземними мовами, які їм потрібні для виконання службових обов’язків і участі у миротворчих операціях.

У музеї академії відбулась церемонія вручення сертифікатів, які вручив заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олег Маслій.

Рейтинг
175 голосів