ЗмаганняКурсанти Військової академії (м. Одеса) прийняли активну участь у командній першості вищих навчальних закладів міста Одеси з гирьового спорту в програмі ХХІ обласних студентських ігор.

У спортивно-тренажерному залі Одеського національного морського університету зібрались студенти Одеських провідних вищих навчальних закладів: ОДУВС, ВА, ОНМУ, ОНПУ, ОДЕУ, ОНАЗ, ОГАСА, ОНМедУ.

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії підполковник Дмитро Полозенко і головний секретар змагань, суддя ІІ категорії Олександр Ксендзюк відповідально і цілеспрямовано підійшли щодо чесного судійства.

Чоловіки:

У ваговій категорії до 60 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Михайло Поляков набрав 25 очок.

У ваговій категорії до 65 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Сергій Пушканка набрав 25 очок.

У ваговій категорії до 70 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Олексій Богославець набрав 25 очок, а Павло Тараненко – 30 очок.

У ваговій категорії до 75 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Ігор Рибак набрав 25 очок.

У ваговій категорії до 80 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Олександр Загнієнко набрав 30 очок.

Нагородження У ваговій категорії до 85 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Роман Матвієнко набрав 36 очок.

У ваговій категорії до 90 кг. з гирею вагою 24 кг у змаганнях серед чоловіків, курсант Військової академії (м. Одеса) Євген Новицький набрав 25 очок.

Жінки:

У ваговій категорії до 55 кг. з гирею вагою 8 кг у змаганнях серед жінок, курсант Військової академії (м. Одеса) Олександра Долгіх набрала 17 очок.

У ваговій категорії до 60 кг. з гирею вагою 8 кг у змаганнях серед жінок, курсант Військової академії (м. Одеса) Вікторія Маштакова набрала 25 очок.

У командній першості серед вищих навчальних закладів міста Одеси, Військова академія (м. Одеса) зайняла друге місце.

На ранковому шикуванні ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк вручив переможцям медалі і грамоти.