25
бер.

“Обладнання інженерних загороджень”- таку тему відпрацьовували курсанти факультету МТЗ з підполковником Геннадієм Бойко

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15314
  • Друк

підполковник Геннадій БойкоПротягом чотирьох годин на тактичному полі курсанти факультету МТЗ разом з підполковником Геннадієм Бойко вивчали тему: « Обладнання інженерних загороджень».

Курсанти військового вишу з великою повагою відносяться до цього офіцера, який не на словах, а на ділі знає свій предмет.

Генадій Віталійович Бойко закінчив Кам'янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище у 1992 році. Військову службу розпочав командиром інженерних загороджень. Зараз працює старшим викладачем кафедри тактики у Військовій академії (м. Одеса).

У недалекому минулому Геннадій Бойко був – командиром роти інженерних загороджень 36-го окремого інженерно-саперного батальйону 28 мд Одеського округу. Він входив до складу групи з перевірки знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів на території районів відповідальності однієї військової части Одеської області.

У 1996 році поблизу Троїцького кладовища в м. Одесі було виявлені снаряди часів Другої світової війни, що перебували в бойовому спорядженні та становили загрозу для мирного населення командир групи саперів Геннадій Бойко, вміло організувавши роботу підлеглих при ліквідації небезпечної знахідки, власноручно знешкодив дев’ять 100 мм артилерійських снарядів німецького виробництва. У цьому ж році, у селищі Усатове Одеської області при з’ясуванні стосунків між злочинними угрупованнями до однієї з домівок було закладено вибуховий пристрій. Представники місцевих органів внутрішніх справ не ризикнули знешкодити незнайомий вибуховий пристрій власними силами і звернулися за допомогою до саперів. Геннадій Бойко, прибувши на місце події після детального огляду вибухового пристрою, виявивши мужність і витримку зумів розімкнути провідник електронного струму і знешкодити сам пристрій, запобігши тяжким наслідкам злочину.

Загалом на особистому рахунку Геннадія Бойко знешкодження більш ніж 1000 різноманітних вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни та сучасного виробництва.

За особисту мужність і героїзм, виявлені під час виконання службового обов’язку при знешкодженні вибухонебезпечних предметів в умовах, пов’язаних із ризиком для життя, командир роти інженерних загороджень 36-го окремого інженерно-саперного батальйону 28 мд Одеського округу старший лейтенант Геннадій Бойко нагороджений відзнакою Президента України – орденом «За мужність».

Старший викладач кафедри тактики – начальник інженерної служби підполковник Геннадій Бойко пропонує командиру відділення нагадати навчально - виховні цілі.

Молодший командир користуючись план - конспектом, чітко доповідає: “ Курсанти сьогодні будуть навчатись встановлювати протитанкові мінні поля стройовим розрахунком, виховувати в собі впевненість в ефективності мінно – вибухових загороджень.”

Перевіривши матеріальне забезпечення, підполковник Геннадій Бойко дав методичні вказівки на виконання практичного заняття. Старший викладач перевірив засвоєння курсантами теоретичних положень навчальної дисципліни шляхом індивідуального виконання спеціально сформульованих завдань та сприяв формуванню у них вмінь і навичок практичного застосування цих теоретичних положень.

 У основній частині практичного зайняття підполковник Геннадій Бойко звернув увагу на правильне  встановлення протитанкового мінного поля стройовим розрахунком, фіксаціяю мінного поля.

У заключній частині він прийняв доповіді молодших командирів про наявність особового складу і зброї, провів перевірку зброї та спорядження, коротко нагадав тему і навчально-виховні цілі заняття. Визначав тих, хто найбільш успішно діяв на практичному зайнятті, вказав на недоліки і шляхи їх усунення. Потім оцінив роботу курсантів, видав завдання на самопідготовку.

Рейтинг
79 голосів