19
бер.

Військовий оркестр звітує перед академією

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Військовий оркестр звітує перед академією У Військовій академії (м. Одеса) в Білому залі пройшов концерт-вистава військового оркестру під назвою: «Військовий оркестр – основний підрозділ духовного та культурного виховання майбутніх офіцерів ЗС України».

Звітний концерт розпочався феєричним номером балету та оркестру Військової академії під назвою «Вітальні Фанфари» (диригент майор Любомир Сукенник).

Ведучі концертної програми – Ольга Полуніна і Олександр Нестеренко ознайомили присутніх в залі з музичними творами різних стилів і епох, запропоновані в програмі виступу.

Першим номером концертної програми прозвучав музичний твір Каччіні «Аве Марія», у супроводі камерного квінтету та балетної групи - солістка оркестру Алла Гавриліна.

Глядачі були в повному захваті від виконання класичної сюїти композитора Ярослава Чіпа - «Створення світу!».

Вокальний ансамбль оркестру під керівництвом прапорщика Дениса Мирошниченко на суд присутніх запропонували декілька хорових творів в обробці М. Леонтовича і Д.Бортнянського.

Диригент Юрій Літовко представив шанувальникам класики музичну композицію М.Равеля «Болеро», яку доповнювала артистка балету Олена Феркалюк.

Після цього були виконані музичні твори Г.Дініку: «Мартовський хоровод» та Френсіса Лея «Історія кохання».

З вигуками «браво» глядачі оцінили почутий класичний твір Л.Ардіті «Поцілунок» у виконанні солістки оркестру Алли Гавриліної.

Військовий оркестр звітує перед академією У другій половині концерту шанувальники класичної і вітчизняної музики з великою цікавістю прослухали ряд інших музичних творів:

- Д.Антонюк «Цвітуть сади» - Соліст Денис Мирошниченко.

- О.Харитонов «Я за тобою!» - Солістка Ганна Галузинська.

- пісні з репертуару Тіни Кароль - солістка оркестру працівник ЗСУ Ольга Богатиренко.- «Перлинонька Одеса!» у виконанні оркестру, балетної групи, - соліст Д.Мирошниченко.

- «Мамбо» - у виконанні балетної групи оркестру.

- Увертюра «Утёсов».

У фіналі концерту, у виконанні усіх учасників та хору курсантів академії прозвучала пісня Ю.Літовко та Л.Сукенника «Військова Академія!»

Після концерту генерал-майор Олег Гуляк висловив колективу оркестру слова вдячності і закликав його надалі приймати активну участь у духовному та культурному вихованні військовослужбовців та майбутніх офіцерів.

Рейтинг
38 голосів