08
бер.

Урочисті заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

8 БерезняУ Військовій академії (м. Одеса) відбулись урочисті заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Вранці, 7 березня, на плацу академії курсанти факультету підготовки спеціалістів МТЗ привітали зі святом дівчат-курсантів 1-3 курсів, після чого імпровізована концертна бригада курсантів факультету (Сергій Пушанка, Віталій Чернега, Максим Дацюк, Максим Вінницький) на чолі з капітаном Романом Литвінчуком поздоровила жінок академії – курсанти співали пісні, читали вірші жінкам прямо на їх робочих місцях.

Для привітання жінок у Білій залі були запрошені офіцери, викладачі, працівники ЗСУ.

У своєму виступі начальник військового вишу нагадав присутнім, що святкування цього дня, як дня солідарності жінок усього світу, було прийнято в 1910 році на ІІ-й Міжнародній конференції у Копенгагені. Ідея належала німецьким революціонеркам Кларі Цеткін  та Розі Люксебург.
Начальник академії акцентував увагу присутніх на тому, що Міжнародний жіночий день відзначається саме тієї неповторної пори, коли прокидається природа, а люди живуть передчуттям оновлення тепла і сонця. 8 Березня – свято материнства, краси, ніжності і ласки. В цей день весь світ співає гімн любові жінці – берегині сімейного щастя і добробуту, яка вміє вірно чекати, бути мудрою, доброю, сильною, хороброю і неприступною.
Завершуючи свій виступ генерал-майор Олег Гуляк привернув погляди чоловіків на словах, що жінка – це втілення ніжності і всеперемагаючої материнської любові, всього того світлого та радісного, що разом з нею входить в наше життя. На плечах  яких лежить  вічна  турбота  про  дім  та  дітей,  спокій, злагоду та благополуччя.
За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня генерал-майор Олег Гуляк заохотив  жінок академії.
Після офіційної частини присутнім був запропонований святковий концерт. Його підготували: диригент військового оркестру академії  підполковник Юрій Литовко, начальник клубу капітан Лариса Якобчук, офіцери виховного відділу – майор Валентин Висоцький, капітан Віктор Палясний, працівники ЗСУ Валентин Журавльов,  Юлія Кравчук.
Спеціальний гість Військової академії – відомий виконавець міського романсу одесит Олег Бухарцев – подарував жінкам військового вишу свою музичну композицію «Васильки». Виплеском емоцій був виступ вихованців одеської дитячої музичної студії. По завершенню музичної програми генерал-майор Олег Гуляк разом із офіцерами і працівниками ЗСУ подарували жінкам пісню.

Рейтинг
49 голосів