28
лют.

У Військовій академії (м. Одеса) виступив полковник міліції Дмитро Головін

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

профілактична бесідаУ Військовій академії (м. Одеса) у вільний від навчання час серед курсантів проводяться профілактичні бесіди про шкоду вживання наркотичних засобів серед молоді. Офіцери відділу з виховної роботи залучають співробітників МВС, які не на словах, а на ділі ведуть роз’яснювальну роботу з цими шкідливими проявами нашого суспільства.

Нещодавно ТВО заступника начальника академії з виховної роботи майор Валентин Висоцький запросив для бесіди полковника міліції Дмитра Головіна, який у минулому також був курсантом і навчався у військовому навчальному закладі. Після скорочення його військової частини він продовжив свою службу у МВС України. Зараз він очолює управління по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин ГУ МВС у Одеській області.

У Георгіївській залі академії зібрались курсанти, офіцери, працівники ЗСУ для того, щоб разом обговорити важливі питання, які хвилюють наше суспільство. Під час цікавої лекції полковник міліції Дмитро Головін розповів про проблеми наркотизації в середовищі молоді і важливості вибору життя без наркотиків. На прикладах із життя він роз’яснив, як захистити себе, своїх друзів і близьких від руйнуючої дії цього «зілля». По завершенню бесіди він наголосив, що наркотики – це хімічні речовини, які навіть при однократному прийомі можуть завдати невиправної шкоди здоров'ю людини.

Разом з виступаючими курсанти подивились цікаву кінострічку про профілактику вживання наркотичних засобів серед молоді.

Учасники цієї зустрічі залишились задоволені від одержаної лекції-бесіди, а представник МВС побажав присутнім зробити правильний вибір і зустрічатись з охоронцями громадського порядку тільки в подібній дружній атмосфері. 

Рейтинг
73 голосів