13
лют.

Залишився вірним своїй мрії. Герой нашого часу – майбутній офіцер-десантник Максим Неутолімов

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Нариси

Найбільший рекорд – 200 стрибків з парашутом – серед майбутніх офіцерів-десантників встановив молодший сержант – курсант першого курсу факультету високомобільних десантних військ і розвідки Військової академії (м. Одеса) Максим Неутолімов.

Майбутній офіцер-десантник Максим НеутолімовОсь вже і позаду перший місяць нового року. Для курсантів військових навчальних закладів розпочався другий семестр навчання. Випускники вже починають готувати дипломні роботи, а першокурсники радіють тому, що успішно склали заліки та іспити. Вони вже зробили перші кроки у вивченні основ своїх майбутніх спеціальностей. Напружений час і у курсантів інших курсів. Всі вони успішно оволодівають навчальними програмами, займаються спортом. Загалом, готуються до нелегкої офіцерської служби у військах.

Він вчиться ще тільки на 1-му курсі вищого військового навчального закладу, але вже має п’ятирічний термін армійської служби й 200 стрибків з парашутом. Саме ці слова можливо почути від майбутніх офіцерів-десантників про молодшого сержанта – курсанта Максима Неутолімова, який навчається на факультеті високомобільних десантних військ і розвідки Військової академії (м. Одеса).

У свій час Максим двічі поступав до військового вишу. Перший раз просто не пощастило. Але хлопець наполегливо йшов до своєї мети і часу даремно не втрачав. Всі ці роки він служив у розвідувальній роті 25-ї окремої повітряно-десантної Дніпропетровської бригади, брав участь у багатьох навчаннях і, як і раніше готувався до вступу у військовий навчальний заклад. Вирішивши ще в юності стати офіцером-десантником, він залишився вірним своїй мрії.Майбутній офіцер-десантник Максим Неутолімов

- Перший раз я поступав до Військової академії в 2008 році, - розповідає Максим, - недовчив математику - на ній і зрізався. Потім за обставинами долі потрапив на службу в десант. Через рік уклав контракт, став професійним військовослужбовцем. Брав участь у численних навчаннях.

Польові виходи, стрибки з парашутом, вдосконалення навичок військового розвідника, все це ще більше підштовхнуло юнака до здійснення своєї заповітної мрії – офіцерських погон. Тож він твердо вирішив спробувати свої сили себе вдруге - вступити до військової академії й повернутися до свого рідного підрозділу вже командиром розвідувально-десантного взводу.

- Армійська служба є родинною традицією, адже мій батько теж військовий. До армії шість років займався парашутним спортом у Дніпропетровському авіаційно-спортивному клубі, - говорить Максим.

 У відвертій розмові, він також розповів, про надзвичайну подію, яка сталася з ним в небі під час виконання стрибків з парашутом. Так, 5 серпня 2007 року, йому доводилось виконувати завдання на точність приземлення. В момент розкриття парашуту ПО-16 частина основного куполу затримала процес відкриття, довелось діяти рішуче, відчіпляти основний купол парашуту.

- На висоті 500 метрів ввів в дію запасний парашут й здійснив приземлення. Після цього випадку мій інструктор – майстер спорту Ірина Джурасенко – весь час повторювала, що я народився у сорочці, - згадує молодший сержант.

Сьогодні в його активі вже два десятки стрибків із парашутом, в тому числі десантування з літака Іл-76.

Майбутній офіцер-десантник Максим Неутолімов

– Такий стрибок бадьорить! Відчувається, що служиш у десанті. Колись мені доводилось стрибати і в дощ і в туман, і в сніжну погоду з затримкою розкриття парашута на 60 секунд. Відчуття дивовижні. Летиш, а яка краса навкруги, - ділиться враженнями Максим.

В курсантському колективі молодшого сержанта Неутолімова знають як справедливого молодшого командира, доброго спортсмена й доброзичливого товариша. За словами однокурсників Максим є справжнім чоловіком й люблячим батьком, який у вільний від служби час допомогає своїй дружині Інні виховувати їх трьохрічну донечку Даринку. А ще молодший командир із задоволенням продовжує займатися парашутним спортом в Одеському авіаційному клубі, ділиться своїм досвідом з молодими спортсменами-парашутистами.

У свою чергу сам Максим вважає, що людина повинна весь час удосконалювати себе, адже без цього неможливий рух вперед.

Попереду у нашого героя роки навчання. Потім нелегка армійська служба. Але він розуміє, що з обраного шляху вже ніколи не зверне. Головне – стати справжнім професіоналом своєї справи. Все інше – в свій час. Втім, так воно і повинно бути, майбутні офіцерські погони зобов'язують до цього.

Джерело: газета Народна армія 

Рейтинг
144 голосів