11
лют.

У Військовій академії (м. Одеса) підвели підсумки за перше півріччя 2012-2013 навчального року

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

підсумки за 1 півріччяЗ вступним словом до професорсько-викладацького складу, офіцерів і працівників Збройних Сил України звернувся ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк.

Начальник військового вишу, у Георгієвському залі, подякував науково-педагогічному колективу та офіцерам факультетів за вагомі досягнення та перемоги в першому семестрі 2012-2013 навчального року. - Ми багато зробили, але попереду нас чекає ще більше. Переконаний, що ви якісно підведете підсумки навчальної, методичної, наукової та виховної роботи та визначите основні пріоритети щодо організації навчально-виховного процесу в цьому році.

Заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій підвів підсумки навчальної і методичної роботи за І семестр 2012-2013 навчального року та намітив завдання науково-педагогічному складу на ІІ семестр в Військовій академії, назвав кращих викладачів та методистів: професора кафедри ТОФП - працівника ЗСУ Катерину Сидорченко, професора кафедри тактики - працівника ЗСУ Бориса Булгакова, на факультеті підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення: викладача кафедри служби РАО - працівника ЗСУ Олексія Малишкіна, викладача кафедри тилового забезпечення підполковника Михайла Хрупало, начальника кафедри підполковник Дениса Лісовенко, начальника кафедри повітрянодесантної підготовки - полковника Олександра Люльку, завідувача кафедри природничо-наукових (фундаментальних) дисциплін працівника ЗСУ Володимира Ковальчука.

Полковник Олег Маслій також окреслив завдання на ІІ семестр. Він акцентував увагу слухачів на основних зусиллях керівного складу академії, науково-педагогічного колективу факультетів та кафедр: “Основні зусилля керівного складу академії, науково-педагогічного колективу факультетів та кафедр потрібно направити на проведення наступних заходів: провести акредитацію за спеціальностями – «Тилове забезпечення військ (сил)» та «Ракетно-артилерійське озброєння»; провести ліцензування спеціальності «Ракетно-артилерійське озброєння» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр»; провести збільшення ліцензійного обсягу підготовки курсантів за напрямом «Військове управління»; провести ліцензування надання освітніх послуг факультету підготовки офіцерів запасу; на факультеті ПОЗ провести зі студентами випускних курсів польовий збір”.

 підсумки за 1 півріччяКерівник навчального відділу, був відвертий і самокритичний у своїй доповіді, він підняв ряд проблемних питань, чим привернув до себе увагу слухачів: “Відсутність у Військовій академії: - ад’юнктури та докторантури, спеціалізованої вченої ради, фахового збірника наукових праць, офіційної інформації щодо нових розробок озброєння і військової техніки, наукових досягнень у суміжних галузях науки і техніки, цільового фінансування потреб Військової академії з придбання нових видань наукової, науково-технічної та довідкової літератури, матеріалів конференцій і семінарів. Нерегулярне надходження до Військової академії офіційних повідомлень та документів щодо змін в чинних керівних, нормативних та статутних документах МО України, відсутність локальної мережі, яка би об'єднала усі ПЕОМ академії в інформаційне-освітнє середовище. Кафедри академії не забезпечені новітніми зразками озброєння та військової техніки, які прийняті на озброєння, навчальними тренажерами, які на теперішній час відсутні у Збройних Силах України, всі це знижує наш потенціал і прагнення бути кращими.” Проте ж, висловлюю щиру подяку керівному складу академії, офіцерам, науково-педагогічним працівникам кафедр за співпрацю, порозуміння і бажаю успіхів у поточному семестрі!

Після виступу полковника Олега Маслія із своїми доповідями виступили: заступник начальника академії з виховної роботи – начальник відділу виховної роботи полковник Сергій Пальчик, який зосередив свою увагу на питаннях дисципліни і правопорушень, заступник начальника академії з тилу – начальник тилу підполковник Андрій Шевченко, який критично віднісся до питань тилового забезпечення, заступник начальника академії з озброєння – начальник технічної частини полковник Сергій Верпівський. ТВО заступника начальника академії з наукової роботи начальника науково-організаційного відділення підполковник Микола Фелько, доповів про наукову і науково-технічну діяльність, яка здійснюється у Військовій академії (м. Одеса) за науковими програмами, науковими напрямами, науковими проблемами та науковими завданнями, які були визначені перспективою, практикою і потребами забезпечення обороноздатності держави та формулювались відповідними наказами і директивами Міністра оборони та начальником Генерального штабу.

Після змістовних і критичних виступів слово мали начальники провідних факультетів. Логічним завершенням засідання стало визначення пріоритетних завдань з навчально – виховного процесу на наступний рік. Наприкінці генерал-майор Олег Гуляк відмітив кращих і вручив їм грамоти.

Рейтинг
55 голосів