11
січ.

У Військовій академії (м. Одеса) закінчились командирські збори з офіцерами

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 18180
  • Друк

У Військовій академії (м.Одеса) закінчились командирські збори з офіцерамиУ Військовій академії (м.Одеса) закінчились командирські збори з офіцерамиЗгідно плану командирських зборів протягом чотирьох днів пройшли заняття з офіцерами Військової академії (м. Одеса). Офіцери вдосконалювали практичні уміння і навички в управлінні підпорядкованими підрозділами під час підготовки і ведення бойових дій, розширювали знання з питань тактичної, оперативної підготовки, досягали єдності в поглядах щодо виконання завдань бойової підготовки, також перевірявся рівень особистої підготовки офіцерів академії.

У Георгієвській залі протягом першого дня із своїми доповідями виступив викладач кафедри БЗОТЗ підполковник Олег Лупаленко. Він розповів про нові форми та способи застосування підрозділів Сухопутних військ за досвідом 72 ОМБ під час виконання завдань за призначенням в республіці Ірак. Викладач кафедри тактики полковник Юрій Лісніченко зробив інформаційний аналіз щодо дослідницьких навчань Перспектива – 2012 . Викладач кафедри тактики полковник Анатолій Левченко розповів про організацію ведення розвідки під час ведення оборони ротою, батальйоном (бригадою). Старший офіцер виховного відділу майор Валентин Висоцький виважено і цілеспрямовоно окреслив реалізацію державної гуманітарної та соціальної політики у Збройних Силах України в 2013 році. Начальник кафедри тактики полковник Вадим Клименко змістовно прочитав лекцію «Оборона роти, батальйону».

У Військовій академії (м.Одеса) закінчились командирські збори з офіцерамиНа другий день красномовно і наглядно виступив начальник кафедри іноземних мов працівник Збройних Сил України Іван Чорненький. Досвідчений військовий перекладач присутнім у Георгієвській залі розповів про організацію та методику проведення занять з мовної підготовки. Викладач кафедри тактики  підполковник Григорій Бойко протягом відведеного часу вів розмову про організацію інженерного забезпечення роти, батальйону (бригади). Викладач кафедри тактики підполковник  Василь Ткаченко мав плідну розмову із своїми слухачами з питань захисту від зброї масового ураження. Він  розповідав присутнім про роботу командира роти, батальйону (бригади) з організації заходів ЗЗМУ під час ведення оборони. Викладач кафедри тактики підполковник Юрій Петренко був не менш красномовний всіх своїх попередників, він чітко із великим знанням своєї справи розповідав про організацію зв'зку в роті, батальйоні (бригаді) під час ведення оборони. Викладачі кафедри тактики: полковники Вадим Клименко, Юрій Лісніченко і підполковник Андрій Дончак, протягом свого часу відпрацьовували з присутніми питання по завершенню і прийняттю рішення на оборону, постановку бойових завдань.

У Військовій академії (м.Одеса) закінчились командирські збори з офіцерамиНа третій день із цікавою і важливою темою: «Технічне забезпечення механізованої роти, батальйону в обороні» виступив заступник начальника академії з озброєння – начальник технічної частини полковник Сергій Верпівський. Цікаво і методично розглядав запитання з методичної підготовки начальник факультету МТЗ полковник Олег Сухін. Цей добре підготовлений офіцер зробив у своїй доповіді важливі акценти на організації та методиці проведення занять зі стройової підготовки. Начальник кафедри ГСЕД полковник Едуард Сарафанюк яскраво і змістовно розповів про порядок організації морально-психологічного забезпечення. Назвав критерії оцінки морально-психологічного стану особового складу та військової дисципліни. Про методичну підготовку і порядок організації фізичної підготовки у військовій частині розповідав начальник кафедри ТОФП полковник Ігор Овчарук.

Четвертий день командиської підготовки був самий насичений. Офіцери Військової академії (м. Одеса) не на словах, а на ділі самовіддано віднеслись до контрольних занять. Вони проявляли велике старання у питаннях тактичної, вогневої, фізичної, військово-медичної підготовки. Демонстрували добрі навички із радіоелектронної боротьби. Із познавальними і важливими доповідями виступали: підполковники Володимир Цвітун, Микола Фелько, Руслан Колчін.

Рейтинг
429 голосів