10
груд.

Збройним Силам України потрібні висококваліфіковані фахівці матеріально-технічного забезпечення

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15168
  • Друк
Мені дуже приємно чути позитивні відгуки про моїх підлеглих під час їх стажування…
Генерал-майор Олег Гуляк

ЗСУ потрібні висококваліфіковані фахівці МТЗ У курсантів 4 курсу факультету підготовки спеціалістів з матеріально-технічного забезпечення військ (сил) Військової академії (м. Одеса) успішно проходять стажування на посадах начальників логістики (речової та продовольчої служб) військових частин.

Перед тим, як курсанти-тиловики вирушили у військові частини, тимчасово виконуючий обов'язки начальника генерал-майор Олег Гуляк сказав: «Світовий досвід більшості країн світу давно вже працює за системою тилового і технічного забезпечення, яка об’єднана в єдиний вид забезпечення — матеріально-технічний. Це дає можливість значно скорочувати чисельний апарат і, що головне, більш оперативно вирішувати різні завдання. Нова структура тилового забезпечення у мирний і воєнний час здійснює забезпечення пально-мастильними матеріалами, продовольством, а також речове, автотранспортне, ветеринарне та технічне забезпечення військ, координує діяльність інших постачальних органів та структур, з’єднань, частин і підрозділів».

ЗСУ потрібні   висококваліфіковані фахівці МТЗ За інформацією керівництва 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України та 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, які дислокуються відповідно в селищах Десна та Гончарівське на Чернігівщині, курсанти факультету матеріально-технічного забезпечення військ (сил) Військової академії (м. Одеса) демонструють міцні знання. Головна увага під час стажування майбутніх офіцерів зосереджується на їх практичній роботі, метою якої є набуття курсантами вмінь та навичок у процесі реалізації службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності. Під керівництвом офіцерів-наставників майбутні фахівці з логістики пізнають тонкощі роботи їдальні, вивчають та ведуть службову документацію, проводять заняття зі спеціальної підготовки із старшинами підрозділів та військовослужбовцями строкової служби, беруть участь у парково-господарських днях.

Рейтинг
306 голосів