Для курсантів-розвідників необхідно створити певні умови для того,
щоб перевірити рівень підготовки кожного з них.
Генерал-майор Олег Гуляк

Що потрібно для того, щоб подолати «Стежку розвідника»Закінчився польовий вихід у курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки. Начальник кафедри розвідки полковник Андрій Левченко підводить підсумки і аналізує роботу своїх підлеглих. За два проведених тижні у полі майбутні офіцери суттєво підвищили рівень своєї виучки, відпрацювали питання тактичної, спеціальної, вогневої, фізичної підготовки та військової топографії. «Відмінні» оцінки – це результат хороших теоретичних знань.

Що потрібно для того, щоб подолати «Стежку розвідника»Найважливішим елементом підготовки розвідників є вміння виживати в різних умовах. Як зазначив перед польовим виходом тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк: «Для курсантів-розвідників потрібно створити певні умови для того, щоб перевірити рівень підготовки кожного з них».

На полігоні першокурсники удосконалили способи розташування на місцевості, побудову спальних місць, набули навички орієнтування на місцевості, відпрацювали питання маскування та прихованого пересування по відкритій, пересіченій місцевості.

— Справжній розвідник зобов’язаний не лише вижити в екстремальних умовах, а й мати необхідний запас сил, щоб виконати поставлені завдання, — наголосив полковник Андрій Левченко.

Що потрібно для того, щоб подолати «Стежку розвідника»Варто зазначити, що у ході першого тижня польового виходу відбулося заняття №7 «Пересування розвідника у різних умовах». Керівник цього цікавого та видовищного заняття майор Максим Онищенко намагався водночас коментувати всі кроки своїх підлеглих, які фіксував об’єктив фотоапарату.

— Це заняття проходять за певною системою, але воно сумісне тільки завдяки хорошій базовій підготовці, яку курсанти отримали в класах і аудиторіях академії. Після ретельно засвоєної теорії і всіх уточнень, на які раніше вказував викладач, курсанти без особливих проблем уміло зіставляють отримані знання з практичними навичками. Зараз, як ми бачимо, вони поєднали свою добру фізичну підготовку з практикою. Це їм потрібно для того, щоб якомога швидше пройти і подолати цю складну «Стежку розвідника», — зазначив майор Максим Онищенко.

За діями курсантів-розвідників
спостерігав
Леонід Єршов