12
лист.

У Військовій академії (м.Одеса) настала година «Ч». Очолив колону на марші разом з курсантами-першокурсниками генерал-майор Олег Гуляк

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17223
  • Друк

У Військовій академії (м.Одеса) настала година «Ч». Очолив колону на марші разом з курсантами – першокурсниками генерал-майор Олег ГулякУ Військовій академії (м. Одеса) для першокурсників факультету високомобільних десантних військ та розвідки настав час здійснити перший стрибок, який являється звітом перед українським народом та особовим складом Збройних Сил України щодо вмілого застосування на практиці теоретичних знань, вмінь та практичних навичок отриманих ними під час навчання у військовому виші.

Все розпочалось з підняття підрозділу по сигналу «Навчальна тривога». Виконавши всі заходи, що визначає бойовий розрахунок підрозділів згідно даного сигналу, курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки першого курсу в повному споряджені вишикувались перед парком автомобільної техніки військового закладу.

У Військовій академії (м.Одеса) настала година «Ч». Очолив колону на марші разом з курсантами – першокурсниками генерал-майор Олег ГулякТВО начальника факультету підполковник Володимир Дяченко перевіривши якість виконаних заходів доповів ТВО начальника академії генерал-майору Олегу Гуляку про готовність підрозділу на здійснення маршу в район де буде проходити польовий вихід його підлеглих.

У Військовій академії (м.Одеса) настала година «Ч». Очолив колону на марші разом з курсантами – першокурсниками генерал-майор Олег ГулякНачальник кафедри тактики аеромобільних військ та розвідки полковник Вадим Клименко доводить наказ командира 1 аеромобільної роти на марш:

«О 5.00 06.11 «Коричневі» перейшли наш державний кордон і розпочали локальну війну з обмеженими цілями. 5 АК противника розвиває наступ у напрямку Тирасполь, Березовка. Авіація противника періодично наносить удари по нашим військам та веде активну розвідку у напрямку Роздільна, Очаків. Наші частини корпусу швидкого реагування ведуть важкі оборонні бої на рубежі Новоборисовка, Першотравневе, Кошари, Понятовка одночасно висуваються резерви з глибини. 1 аемр має завдання здійснити марш по маршруту Одеса, Фонтанка, Чорноморське, Коблево, Красное, Нечаянне, Миколаїв, Тернівка і до 15.30 12.11 зосередитися в районі з центром північніше смт. Гвардійське із завданням підготовки до оборони.

Вихідний пункт – ПеУ Військовій академії (м.Одеса) настала година «Ч». Очолив колону на марші разом з курсантами – першокурсниками генерал-майор Олег Гулякресипський міст пройти о 10.30 12.11.

Похідний порядок роти мати: ГД – 24 навчальна група знаходиться у КАМАЗі, головні сили – 21, 22 навчальна група у ЛАЗі, 23 навчальна група у ПАЗі. Технічне замикання – КАМАЗі , ТД – варта у КАМАЗі.

Середня швидкість руху – 30 км/год. Дистанція між машинами 40 метрів. Для відбиття ударів повітряного противника у ході маршу у кожній навчальній групі мати черговий вогневий засіб.

“НАКАЗУЮ”: 24 навчальна група – ГД, здійснити марш по вказаному маршруту з завданням забезпечити безперешкодний рух головних сил і до 15.20 12.11 зосередитися в районі з центром півн.-зах. Гвардійське. Вихідний пункт Пересипський міст пройти о 14.20 12.11. 21, 22 навчальна група - висуватися у голові колони головних сил по вказаному маршруту з завданням до 15.25 12.11 зосередитися в районі з центром північна. околиця Гвардійське. 23 навчальна група висуватися за 21 та 22 навчальними групами з завданням до 15.30 12.11 зосередитися в районі з центром півн.-сх. Гвардійське.

При зустрічі ГД з дрібними групами противника 24 навчальна група знищує їх з ходу, при зустрічі з переважаючим противником – обороною на вигідному рубежі забезпечити розгортання і вступ в бій головних сил.

У випадку нападу ДРГ противника на колону особовий склад негайно відкриває вогонь у відповідь, спішується, займає вогневі позиції, по-можливості закидає противника гранатами. В подальшому, під прикриттям димів ручних димових гранат бойовими групами вийти противнику у фланг і тил, рішучою атакою і раптовим вогнем знищити його. Бойовий порядок: 21 навчальна група – в центрі, 22 – на лівому, 23 – на правому фланзі».

Після цього полковник Вадим Клименко довів заходи безпеки, у кожній машині призначив старшого. Перед тим як начальник факультету високомобільних десантних військ та розвідки підполковник Володимир Дяченко надав команду на посадку і наголосив, що під час зупинки колони дистанція між машинами – 10 м. Витрати пального – 0.4 заправки. Готовність до маршу – 9.50 12.11. Рух розпочати в 10.00 12.11. В кожному взводі він призначив спостерігача за наземним і повітряним противником, зв’язок під час маршу буде підтримуватись встановленими сигналами. Заступники – заступник командира роти з ВР і командир 21 навчальної групи.

Отець Сергій (Дмітрієв) настоятель Храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія провів обряд освячення курсантів перед їх першим польовим виходом.

Лунає остання команда «на місця», майбутні офіцери-десантники чітко без зайвих рухів сідають в автомобілі. По традиції колону з курсантами очолив ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, протягом всього маршруту він контролював дії майбутніх офіцерів-десантників. Військова автомобільна інспекція Одеського гарнізону допомагала безперешкодному руху колони і супроводжувала її до місця призначення.

Рейтинг
510 голосів