08
жовт.

Одеська військова школа - визначний і самобутній осередок національної військової освіти.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Одеська військова школа - визначний і самобутній осередок національної військової освіти.На передодні дня День освіти у Військовій академії (м. Одеса) відбулась акція «Посади дерево знань». Цей захід організували офіцери і працівники ЗСУ виховного відділу. Заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик разом зі своїми підлеглими розпочали підготовку для висадки декоративних дерев з нагоди Дня освіти у «Сквері курсантської пам’яті і звитяги», крім того колеги привітали працівника ЗСУ Леоніда Єршова з 55 – річчям і подарували йому іменне дерево, яке він разом з своїм колективом висадив на центральній алеї. Цю ініціативу підтримали: - викладачі, працівники ЗСУ та курсанти. Дізнавшись про наміри виховників, ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк вирішив не залишатись осторонь, через деякий час він приєднався до тих, хто не на словах, а на ділі робить благочинну справу.

Хто його знає, промайне час і про ці висаджені дерева нащадки будуть згадувати, як про ті “Великокняжі дуби”, яким уже більше ста років, що ростуть на історичній території Військової академії біля пам’ятника інспектору Одеського кадетського корпусу Костянтину Костянтиновичу Романову ?.

Після обіду в Георгіївському залі відбулось урочисте зібрання. В своєму привітанні, керівник військового вишу, нагадав всім присутнім, що: - “Одеська військова школа має велике історичне минуле, визначний і самобутній осередок національної військової освіти, тому важко недооцінювати той внесок, який роблять викладачі Військової академії. Завдяки їх копіткій праці, курсанти Військової академії отримують фундаментальні знання”. Після виступу генерал-майора Олега Гуляка заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олег Маслій зачитав наказ про заохочення офіцерів і працівників ЗСУ, назвав кращих викладачів академії, закликав розповсюджувати їх передовий досвід.

Полковник КЛИМЕНКО Вадим Миколайович       Полковник КЛИМЕНКО Вадим Миколайович

Начальник кафедри тактики факультету аеромобільних військ та розвідки, доцент, кандидат військових наук.

Його девіз - „ Щоб бути хорошим викладачем - повинен любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш!” Ці слова В.О.Ключевського добре пам’ятає Вадим Клименко.

Після успішного навчання у Мінському Суворовському військовому училищі він поступив до Одеського інституту Сухопутних військ, який у 1994 році закінчив з відзнакою.

Цей військовий педагог має високий рівень теоретичних знань, свій досвід він охоче передає своїм колегам. За його плечима більше тридцяти наукових праць, крім того він автор 9 навчально-методичних посібників.

Полковник Вадим Клименко постійно у творчому пошуку. На запитання, як покращити підготовку курсантів? Він відповів: «Важко знайти викладача, якого не турбує ця проблема. На мій погляд, - потрібно завжди проводити якісну підготовку тих, хто навчається, впроваджувати у навчальний процес методику поетапного і планомірного прищеплення знань та навичок”

За успіхи в педагогічній діяльності відмічений почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Працівник Збройних Сил України КОВАЛЬЧУК Володимир ВолодимировичПрацівник Збройних Сил України КОВАЛЬЧУК Володимир Володимирович

Завідувач кафедри природничо-наукових (фундаментальних) дисциплін, доктор фізико-математичних наук.

Має високорозвинене наукове мислення. На протязі багатьох років здійснює керівництво дослідницькою роботою здобувачів наукового ступеня кандидата та доктора наук (понад 10), надає науково-практичну та методичну допомогу колегам по академії, спрямовує наукову діяльність багатьох офіцерів академії в організації та здійсненні заходів, орієнтованих на підтримання їх високопрофесійного рівня, що сприяє їх мобілізаційній готовності.

Підтримує міцні наукові зв’язки Військової академії з провідними науково-дослідними установами Національної академії наук України (Інститут фізики напівпровідників ім. Лашкарьова, Інститут проблем матеріалознавства, Інститут теоретичної фізики тощо), провідними університетами держави (Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара, Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича тощо) та країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Багато зусиль докладає до розвитку воєнної теорії, розробки нових воєнних концепцій безпеки держави, розв’язанні найбільш актуальних питань військового будівництва.

Стиль роботи системно-діловий, результативно-наполегливий. Вирізняється скромністю, надвисокою працездатністю, відданістю науковій роботі, громадянському обов’язку щодо військової справи, здатністю критично оцінювати результати власної роботи.

Працівник Збройних Сил України МАМБЕК Олег Борисович                 Працівник Збройних Сил України МАМБЕК Олег Борисович

Закінчив Алмаатинське вище загальновійськове командне училище ім. маршала Радянського Союзу Конєва І.С.

Пройшов шлях офіцера з посади командира мотострілкового взводу, командира мотострілкової роти, заступника командира механізованого батальйону. Зараз викладач кафедри військово-технічної підготовки факультету підготовки офіцерів запасу, в наступному і по теперішній час – заступник завідуючого кафедри військово-технічної підготовки факультету підготовки офіцерів запасу.

Грамотний, добре підготовлений фахівець. Має високий рівень освіти здатний проводити заняття зі студентами на високому організаційному і методичному рівні з використанням технічних та мультимедійних засобів навчання.

Олег Борисович ретельно готується до кожного свого заняття зі студентами, відмінно володіє матеріалом, проводить заняття доступно. Має прагнення щодо удосконалення навчально-виховного процесу та змісту плануючих і навчально-методичних матеріалів. В підрозділах, в яких він викладає, звітний середній бал студентів складає 4, 8 бали.      

Використовуючи досвід роботи на посаді заступника завідувача кафедри та викладання у вищому військовому навчальному закладі, він якісно та своєчасно відпрацьовує навчально-методичні матеріали і плануючі документи кафедри.

На кафедрі користується заслуженою повагою, завжди готовий надати допомогу своїм колегам по роботі в організації та проведенні занять, втілює у життя новітні технології із застосуванням ПЕОТ.

Добре знає вимоги керівних документів, має високу штабну культуру та здатність до організаційно-методичної роботи. Постійно займається підвищенням своїх фахово-професійних знань та вмінь за спеціальністю. За якісне виконання своїх обов’язків має заохочення від командування інституту, академії та керівництва факультету. Добре володіє державною мовою та проводить належним чином виховну роботу серед студентів.

Підполковник ХРУПАЛО Микола МиколайовичПідполковник ХРУПАЛО Микола Миколайович

Доцент кафедри тилового забезпечення

Закінчив Одеський Інститут Сухопутних військ. Розпочав свою педагогічну діяльність з посади викладача.

Активно приймає участь у науковій та методичній роботі кафедри. Показові заняття, які він проводить відрізняються зразковою організацією та методикою проведення з ефективним використанням лабораторной бази. Методична майстерність є результатом його наполегливої праці.

В чому результати успіху офіцера освітянина? – «Для того, щоб бути завжди попереду необхідно рухатись вперед, потрібно старанно і відповідально, поєднувати різноманітні форми та методи проведення занять, особливу увагу потрібно приділяти індивідуальній роботі, постійно використовувати технічні засоби, проявляти вимогливість та принциповість».

Підполковник Микола Хрупало завжди стежить за передовим досвідом роботи, вивчає досвід викладачів інших кафедр. Основними рисами характеру, що сприяють його педагогічній діяльності, є цілеспрямованість, наполегливість, висока культура поведінки та велика працездатність.

Рейтинг
176 голосів