05
жовт.

Курсанти Військової академії (м.Одеса) взяли участь у Міжнародній науковій конференції.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти Військової академії (м.Одеса) взяли участь у Міжнародній науковій конференції.2 – 3 жовтня курсанти Військової академії (м.Одеса) взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Методологія та технологія сучасного наукового пізнання», що відбулася на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського. До участі у конференції були залучені провідні науковці України, Республіки Білорусь та Російської федерації. Військову академію представляли заступник начальника академії з виховної роботи Сергій Пальчик, доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Людмила Кримець та курсанти другого курсу: Олександр Рогов, Олександр Остапенко та Ярослав Шевчук.

Відповідаючи на запитання, Сергій Пальчик розкрив основні положення патріотичного виховання майбутніх офіцерів в Збройних Силах України, його виступ доповнила Людмила Кримець доповіддю «Соціальне управління в контексті постіндустріального суспільства».

Присутніх науковців зацікавила яскрава доповідь курсанта О. Рогова «Суспільство в контексті глобалізації» та змістовний виступ курсанта О.Остапенка «Особливості естетичної культури військовослужбовців». Наприкінці конференції учасникам була запропонована культурна програма за участю артистів естради та народних самодіяльних колективів.

Рейтинг
100 голосів