Названі кращі курсанти з повітрянодесантної підготовки У Військовій академії (м.Одеса), яку очолює генерал-майор Олег Гуляк розпочались практичні заняття з повітрянодесантної підготовки з особовим складом факультету аеромобільних військ та розвідки.

Сьогодні 221 навчальна група відпрацьовувала тему: «Укладка парашутів». Старші викладачі кафедри ПДП підполковник Дмитро Терентьєв і працівник ЗСУ Сергій Уманець перед початком практичних занять оголосили навчально-виховні цілі.

Першорядними кроками цього заняття були: закріплення теоретичних знань курсантів щодо підготовки робочого місця для укладки людських десантних парашутів, вдосконалення навиків укладки десантного парашуту Д-5 серії 2, навчити курсантів поетапної укладки запасного парашута 3-5 та правильній перевірці етапів укладки, прищеплювати любов та дбайливе ставлення до повітрянодесантної техніки, віру в її надійність та безвідмовність.

Протягом чотирьох годин курсанти наполегливо і терпеливо займались практикою. Для кращого запам'ятовування на місці практичних занять лаборанти кафедри розгорнули плакати, виставили приладдя для укладки людських десантних парашутів, навчальну літературу.

По завершенню практичних занять підполковник Дмитро Терентьєв назвав кращих. Він відмітив старання молодшого сержанта Максима Неуталімова, курсанта Максима Бондаря, які на його погляд відмінно відповідали на його контрольні питання.