28
вер.

Методично-виховний семінар у Військовій академії (м.Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9792
  • Друк

Методично-виховний семінар у Військовій академії (м.Одеса)

Методично-виховний семінар у Військовій академії (м.Одеса)У Військовій академії (м.Одеса) в Георгіївській залі відбувся методично-виховний семінар: «Значення релігії для морально-патріотичного виховання військовослужбовців».

Цей захід був організований за підтримкою ТВО начальника академії генерал-майора Олега Гуляка, та його заступника з виховної роботи полковника Сергія Пальчика, військово-науковим товариством, яке очолює кандидат філософських наук, доцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Людмила Кримець.

До участі у семінарі були залучені провідні священнослужителі та науковці України. Вони ознайомились з матеріально-технічною базою академії, відвідали музей та Храм Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія.

Методично-виховний семінар у Військовій академії (м.Одеса)В своєму виступі Голова центру військового капеланства Степан Сус з міста Львова розповів про створений в часи Незалежності інститут капеланства в Україні та його діяльність в Збройних Силах, про славетну історію, часи занепаду та перспективи розвитку. Його цікавий та змістовний виступ доповнили Національний директор Морського апостольства міста Одеса Олександр Смеречинський, кандидат філософських наук, доктор психологічних наук Військової академії Людмила Снігур та курсант 2-го курсу Андрій Якимечко.

Настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій (Дмитрієв) по завершенню зустрічі подякував гостям за зважену та плідну бесіду, що сприятиме морально-патріотичному вихованню майбутніх офіцерів.

Рейтинг
173 голосів
Теги: гості