26
вер.

Методична нарада у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17828
  • Друк

Методична нарада у Військовій академії (м. Одеса)Згідно затвердженого плану заступником начальника академії з навчальної роботи- начальником навчального відділом полковником Олегом Маслієм у військовій академії (м. Одеса) пройшла методична нарада з керівним складом факультетів офіцерів (працівників навчальних частин факультетів, «начальників кафедр, командирів підрозділів, курсантів»).

З доповіддю про «Результати контролю навчально-виховного процесу та першочергові завдання керівного складу факультетів та командирам підрозділів курсантів щодо його покращення» виступив підполковник Сергій Ключнік.

Його змістовний виступ доповнили: заступник начальника факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення з навчальної та наукової роботи підполковник Олександр Кременчук. Він закцентував свій виступ на питаннях контролю навчально-виховного процесу на факультеті як складовій підвищення якості навчання курсантів.

Начальник кафедри тактики кандидат військових наук, доцент полковник Вадим Клименко зупинився на контролі підготовки до навчальних занять, як складовій успішності навчання курсантів.

Заступник декану факультету підготовки офіцерів запасу кандидат наук Микола Андрєєв увагу присутніх привернув до такої важливої теми як особливості планування та проведення контролю навчального процесу на факультеті підготовки офіцерів запасу.

Викладач кафедри бойового застосування озброєння та військової техніки кандидат наук Сергій Шелухін розповів про самостійну роботу курсантів як запоруку якості навчання.

Начальник курсу Олександр Качанов довів присутнім про особливості організації контролю самостійної роботи курсантів командирів курсантських підрозділів.

В цілому методична нарада пройшла в діловому і напруженому руслі. Присутні викристалізували єдиний погляд на організацію та проведення якісного контролю навчально-виховного процесу на факультетах і кафедрах академії.

Рейтинг
236 голосів