03
вер.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Міністр оборони Дмитро Саламатін у Військовій академії (м. Одеса)1 вересня 2012 року у Військовій академії, яку очолює генерал-майор Олег Гуляк, 127 першокурсників факультетів аеромобільних військ та розвідки, підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення склали військову присягу на вірність українському народові. В цей святковий для них день академію відвідав Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

Разом з ним на трибуні були заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Юрій Думанський, заступник командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Юрій Борискін, начальник Одеського гарнізону – командувач Південного оперативного командування генерал-майор Анатолій Сиротенко, голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук, мер міста Олексій Костусєв.

Звертаючись до курсантів Міністр оборони України Дмитро Саламатін наголосив, що у процесі навчання майбутні офіцери повинні стати справжніми професіоналами, набувати командирських навиків, швидко діяти та приймати рішення у екстремальних ситуаціях, виконувати службові і бойові завдання в умовах мирного та воєнного часу, брати участь у миротворчих операціях. Держава надалі буде піклуватись про забезпечення їх належного соціального захисту.

Міністр оборони відмітив, що прийнята у 2012 році нова редакція Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України пред'являє до військової освіти багато вимог. В першу чергу це підвищення дієздатності управління системи військової освіти, забезпечення якості підготовки курсантів, високого рівня професіоналізму, самостійно опановувати новими знаннями, чітко і злагоджено командувати військовими підрозділами.

Свою увагу Міністр оборони привернув до професорсько-викладацького складу Військової академії (м. Одеса), він відмітив їх відповідальність, відданість справі підготовки майбутніх офіцерів, що є першоосновою успішного виконання складних і різноманітних завдань з реформування та подальшого розвитку Збройних Сил України, зокрема, системи військової освіти.

Міністр оборони України Дмитро Саламатін разом з ТВО начальника Військової академії (м.Одеса) генерал-майором Олегом Гуляком оглянули курсантські казарми, кафедри “Ракетно-артилерійського озброєння”, “Повітряно-десантної підготовки”, “Тактики” і “Розвідки”. Під час спільної розмови вони обговорили питання щодо подальшої розбудови новоствореного факультету аеромобільних військ і розвідки, та повітряно-десантного комплексу.

Дмитро Саламатін зауважив, що теперішній етап розвитку нашого суспільства характеризується динамічним реформуванням відповідно до вимог сучасності. Освіта стає важливим чинником модернізації країни, підвищення соціальних стандартів життя, подальшого реформування Збройних Сил України, зміцнення її бойового потенціалу. Він також висловив впевненість, що керівництво держави та Міністерство оборони буде сприяти колективу академії відродити колишню славу цього навчального закладу. За два-три роки, за умови відповідного забезпечення, академія стане одним із провідних центрів військової освіти в Україні.

Міністр Оборони Дмитро Саламатін відвідав Храм Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія та музей академії, зустрівся з представниками засобів масової інформації і відповів на їх запитання.

Першорядними завданнями Міністерства оборони України на наступний рік буде «створення компактних, ефективних Збройних Сил, підвищення соціального статусу військовослужбовців, вирішення житлової проблеми». Ці гострі проблеми - житлову, недостатнє грошове забезпечення військовослужбовців, формування контрактної армії, низький технічний стан озброєння та військової техніки, - потрібно вирішувати негайно. У Міністерстві оборони України про це знають і працюють над цим.

Основними приорітетами роботи є приведення усієї системи військової освіти у відповідність до сучасних реалій Збройних Сил України. Міністр оборони Дмитро Саламатін взяв під особистий контроль такі важливі питання як ремонт, модернізацію й удосконалення навчально-матеріальної бази Військової академії (м. Одеса), оптимізацію кількості курсантів у цьому військовому закладі.

Рейтинг
1294 голосів