23
серп.

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапору України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

День Державного Прапору України23 серпня 2012 року у Військовій академії (м. Одеса), яку очолює генерал-майор Андрій Колєнніков, відбувся урочистий захід, присвячений Дню Державного Прапора України та 21-й річниці незалежності України. Під звуки духового оркестру академії був піднятий державний прапор України.

Із словами привітання до особового складу звернувся генерал-майор Андрій Колєнніков. В своїй промові він зауважив, що одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід'ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це – історичне надбання народу, частка його етнокультури. Символіка передає сутність держави, дає уявлення про соціальні цінності державного ладу.

День Державного ПрапоруСаме на вшанування нашої тисячолітньої історії, багатовікового українського державотворення і його національно-державної символіки та з метою виховання поваги до Державних символів України встановлено "День Державного Прапора України", який від 2003 року відзначається в Україні щорічно.

Звертаючись до своїх підлеглих керівник військового вишу нагадав всім, що 28 січня 1992 року на сесії Верховної Ради України прийнято Постанову "Про Державний прапор України".

Нині Державний Прапор, як символ України, є втіленням національної єдності, честі й гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення українського народу.

Заступник начальника академії полковник Сергій Пальчик зачитав наказ начальника академії щодо заохочення особового складу. 

Рейтинг
521 голосів