Збори первинної військово-професійної підготовки з курсантами-першокурсникамиВ ході проведення первинної військово-професійної підготовки з курсантами першого курсу набору 2012 року було проведене практичне заняття за темою «Озброєння та бойова техніка частини» (керівник – начальник кафедри тактики полковник Клименко Вадим Миколайович).

Метою заняття було ознайомлення курсантів з призначенням, загальною будовою та тактико-технічними характеристиками основних зразків озброєння і бойової техніки частини. В ході заняття на навчальних місцях курсанти вивчали техніку механізованого підрозділу на БМП, техніку і озброєння мінометної батареї, техніку підрозділів тилу, бронетанкову техніку, техніку і озброєння зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, інженерну та автомобільну техніку, засоби зв’язку, самохідні гаубиці, реактивну і протитанкову артилерію, озброєння і засоби розвідки, стрілецьку зброю та боєприпаси, озброєння і засоби РХБ захисту.

Програма первинної військово-професійної підготовки передбачає оволодіння майбутніми офіцерами першими предметно-практичними уміннями солдатської майстерності, що закладає необхідний фундамент практичної підготовки майбутнього офіцера у системі безперервної військової освіти.

У ході практичних занять за професійну майстерність були відмічені підполковник Бойко Геннадій Віталійович, підполковник Бондаренко Олександр Олександрович, підполковник Хрупало Микола Миколайович, майор Набока Андрій Олексійович.