18
лип.

Розпочались вступні випробування до Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Вступні екзамениУ Військовій академії (м.Одеса) розпочались вступні випробування для абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту у нашому навчальному закладі.

До приймальної комісії, яку очолює тимчасово виконуючий обов'язки начальника академії генерал-майор Анатолій Сиротенко, подали документи близько трьох сотень юнаків та 14 дівчат практично з усіх регіонів України. Понад 110 абітурієнтів – випускники військвих ліцеїв та ліцеїв з посиленою військов-фізичною підготовкою, п'ятеро претендентів проходять строкову службу в Збройних Силах України, семеро – військовослужбовці – контрактники.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії майора Германа Трушкова, академія здійснює набір за напрямками підготовки фахівців з тилового забезпечення, автомобільної техніки та фізичного виховання.

Відбір абітурієнтів здійснюватиметьсяна підставі загального рейтингу, у якому будуть враховані результати зовнішнього незалежного Вступні екзамениоцінювання та середнього балу випускного шкільного атестату, - повідомив майор Герман Трушков. – Крім цього, безпосередньо в академії претенденти на вступ складатимуть іспит з фізичної підготовки, пройдуть медичну комісію та професійно-психологічний відбір.

Першими до вступних випробувань приступили абітурієнти, які хочуть навчатись за напряком «Фізичне виховання». Сьогодні вони склали профільний іспит з обраних ними видів спорту. Юнаки розповіли про історію, основні правила та сучасні спортивні тенденції в Україні, продемонстрували власну спортивну майстерність. необхідно зазначити, що здобувати офіцерське звання у стінах військової академії виявили бажання один майстер спорту та семеро кандидатів у майстри спорту, чимало «розрядників» з вагомими спортивним досягненнями.

Вступні випробування триватимуть до 29 липня. По їх завершенні відібрані мандатною комісією абітурієнти одягнуть курсантські однострої та відбудуть на військовий полігон для проходження первинної військової підготовки.

 

Рейтинг
394 голосів