24
черв.

Шануємо героїв-одеситів!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

22 червня22 червня в День жалоби і пам’яті на будівлі Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського було встановлено пам’ятну дошку трьом Героям Радянського Союзу – випускникам історичного факультету Одеського педагогічного інституту: Анатолію Коваленко, Володимиру Моргуненко, Василю Мусіну.

За ініціативи голови Одеської Національної спілки журналістів України Юрія Работіна цю меморіальну дошку виготовив і встановив відомий в місті меценат, член благодійного фонду ім. О.С.Стурдзи Володимир Новіков.

В урочистостях прийняли участь Одеський міський голова Олексій Костусєв, Генеральний консул Російської Федерації Юрій Антонов, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету академік Олексій Чебикін.

На відкритті також були присутні студенти випускного курсу факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса): Марія 22 червняСлюсаренко, Вікторія Подуфалова, Володимир Кузьменко.

Викладач Військової академії працівник ЗСУ, полковник запасу Володимир Денисюк в своїй промові підкреслив, що Військова академія та педагогічний університет сьогодні підтримують тісні зв’язки. Адже багато майбутніх педагогів проходить військову підготовку саме у нашому військовому навчальному закладі. Також він висловив слова вдячності Володимиру Новікову за його благодійну діяльність.

Студенти факультету підготовки офіцерів запасу шанують пам’ять загиблих воїнів. Вони добре знають, що більше 7 тисяч випускників Одеського педагогічного інституту воювали на різних фронтах Великої Вітчизняної війни. На думку студентів встановлена дошка, також, символізує єдність трьох братських народів, тому що три герої, чия пам’ять була закарбована у граніті, – представники братніх слов’янських народів: росіянин, українець та білорус.

Рейтинг
349 голосів